Şifreleme türü hk

lordon012

Yeni üye
21 Ağu 2017
26
0
$P$BrzkzbvF5XmqcyOWwGFuZYoD03x1MK0 arkadaşlar bu hangi şifreleme türü bir türlü bulamıyorum artık yardım lazım bilen biri yokmu ve nasıl crackleyebilirim ????????????????????

Moderatör tarafında düzenlendi:

Azenis

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
887
0
kardeş linuxla sql açıklı siteyi buluyorum havijle giriyorum 5 tir bu şifreleme çıkıyor karşıma be

Bazen DB de wordpress siteleri de çıkıyor ama bu sha da olabilir kırılamaz uraşma zaman kaybıdır :) Bazı md5 ler bile zor kırılıyor #EeE#)W@#41 gibi bir şifreyse mesela :)
Kali Linux ta bu Sha yı anlayabilirsin md5 mıdır Sha1 mıdır Hash-İdentifier ile :)

Son düzenleme:

lordon012

Yeni üye
21 Ağu 2017
26
0
Bazen DB de wordpress siteleri de çıkıyor ama bu sha da olabilir kırılamaz uraşma zaman kaybıdır :) Bazı md5 ler bile zor kırılıyor #EeE#)W@#41 gibi bir şifreyse mesela :)
Kali Linux ta bu Sha yı anlayabilirsin md5 mıdır Sha1 mıdır Hash-İdentifier ile :)
sağol kardeşim bide sql açıklı siteleri hızlı nasıl bulabilirim bir bilgin varmı

Azenis

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
887
0
@lordon012 sende sağol kardeşim, kendi dorklarını üret pentest yapıp bir açıklı site bulup ondan başka siteler de bulabilirsin bypass açıkları xml açıkları LFİ RFİ açıkları sadece sql değil ama pentest yap özel dorklar üret çünkü bilinen dorklar hep aynı siteleri buluyorlar başka da yapabilirsin bir siteyin bulunduğu serveri de sql açıklı site bakabilirsin manuel arayarak Bing arama motorunu kullanarak çok yöntemler var :)

Son düzenleme:

Azenis

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
887
0
Diyelim ki bir sitede sql açığı var ana sayfasına bakarak (bazen ana sayfada olmuyor) genelde kodlayan imzasını bırakıyor mesela ben yazdım ve imzamı bıraktım Powered by Azenis bunu alıp intext:"Powered by Azenis" taratıyoruz ve bu kışının kodladığı diyer siteleri de bulursun en basit örnek bu.
inurl
allinurl
intext
bunları araştır ona gre dork yaz :)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.