Şifresiz Whatsapp (İSTEK)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

justpunch

Yeni üye
14 Mar 2017
14
0
Eskişehir
Beyler selamunaleyküm bana acil şifresiz whatsapp lazım elinde şifresiz whatsapp olan veya bana şifresiz whatsapp bulabilecek bi arkadaş var mı çok lazım şimdiden teşekkür ediyorum iyi forumlar :jeerat

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
mümkün olabileceğini sanmıyorum,fake numara ile hesap oluşturabilirsiniz kastınız bu ise

justpunch

Yeni üye
14 Mar 2017
14
0
Eskişehir
Moderatör tarafında düzenlendi:

akrandd

Üye
25 Eyl 2013
183
0
Allah'ım ya, şifresiz whatsapp nedir daha kendi istediğini bile bilmiyorsun. Dediğini anca anladım, eski sürümünün apk'sını indir. Eğer elinde apple cihaz varsa yardımcı olabilirim.

Sagopa K

Kıdemli Üye
10 Haz 2016
3,678
42
Melankolia
Mesajlara şifreleme güvenliği gelmeden önceki sürümü mü istiyorsun anlayamadık ki.

Aynen kardeşim bulabilirmisin

Allah'ım ya, şifresiz whatsapp nedir daha kendi istediğini bile bilmiyorsun. Dediğini anca anladım, eski sürümünün apk'sını indir. Eğer elinde apple cihaz varsa yardımcı olabilirim.

Ben nedediğimi biliyorum sen merak etme apple cihaz yok android

kısıtlamalar falan olmuyor herhalde arkadaşın anlattığına göre normalde mesaj atarsın 1 2 saniye beklerde atar şifresiz wp muhabbetinde saniyede 10 20 mesaj yolluyorsun ondan bahsediyor sanırsam

Aynen

Bizim kullandığımız whatsappta da geç gitmiyor mesajlar. Üstelik o kadar erken cevap veren arkadaşlarınız var ise çok şanslısınız :) Hayatı bu kadar hızlı yaşamayın genç ölürsünüz Allah korusun cesediniz güzel (yakışıklı) kalır :)

Kardeşim flood attığın zaman belli bi süre sonra mesajların geç gitmeye başlıyor sen bi harfi durmadan floodla bakayım erken mi gidiyor geç mi

:trl alakası yok bence :)

yok de-javu değil bu farklı bişe birde captain salvador hocama sorayım bu işlerden anlıyor

Beyler herhangi bir olayı bir süre düşününce ileriki zamanlarda o düşündüğüm olayın gerçekleştiğine şahit oluyorum :RpS_blink: bir çok kez hemde oluyor bu olay ?? sizlerde de aynısı oluyor mu ?

Defalarca kez oldu bir şey diyorum kesin olcak böyle olcak olursa nasıl olur diye düşünüyom çok geçmiyor oluyor :trl

Bende gece rüyamda gördüğüm şeylerin gerçek olduğunu görüyorum ara sıra ? Sizede oluyormu ?

Bir kez rüyamda koydugum leptopun rüyamda koydugum yerde çıktığına şait olmuslugum var :RpS_blink:

EsMak

Üye
14 Mar 2017
125
0
Bizim kullandığımız whatsappta da geç gitmiyor mesajlar. Üstelik o kadar erken cevap veren arkadaşlarınız var ise çok şanslısınız :) Hayatı bu kadar hızlı yaşamayın genç ölürsünüz Allah korusun cesediniz güzel (yakışıklı) kalır :)

Kardeşim flood attığın zaman belli bi süre sonra mesajların geç gitmeye başlıyor sen bi harfi durmadan floodla bakayım erken mi gidiyor geç mi

Ben bilmem :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.