Şifresiz Yorum Programı hk.

ardatknlp

Uzman üye
30 Tem 2017
1,137
0
ANITKABİR
Hayırlı geceler öncelikle
Kodlaması yaklaşık 2 saat önce biten şifresiz yorum programini paylaşmak istiyorum.
Bir sıkıntı çıkar mı?
Yani konum kaldırilirmi?

alihcan

Yeni üye
26 Ocak 2009
19
0
Hocam öncelikle şifresiz beğeni için teşekkür ederim, paylaşmanızda bir sakınca olmayacağı kanısındayım. Virustotal ekleyip yuklediğiniz sürece bir problem olmaz diye umuyorum. Bir de program değil de script tarzı site üzerinden işlem yapılabilen işleyiş olmuyor mu ? Olsa daha iyi olurdu. Programı dört gözle bekliyorum. :)

ardatknlp

Uzman üye
30 Tem 2017
1,137
0
ANITKABİR
Hocam öncelikle şifresiz beğeni için teşekkür ederim, paylaşmanızda bir sakınca olmayacağı kanısındayım. Virustotal ekleyip yuklediğiniz sürece bir problem olmaz diye umuyorum. Bir de program değil de script tarzı site üzerinden işlem yapılabilen işleyiş olmuyor mu ? Olsa daha iyi olurdu. Programı dört gözle bekliyorum. :)
Değerli yorumunuz için teşekkürler.
Hesabım çalınmıştı ve bugün kurtardım. Ondan önce farklı bir programı farklı bir hesapta paylaştım ancak bazı arkadaşlar programdan para kazandığımı felan düşünüp ihbar ettiler.Benede paylaşmadan önce sorayım dedim.
Bu arada program olarak yaptım ama Site halinde de yakında sizinle olacağım 😀

alihcan

Yeni üye
26 Ocak 2009
19
0
Değerli yorumunuz için teşekkürler.
Hesabım çalınmıştı ve bugün kurtardım. Ondan önce farklı bir programı farklı bir hesapta paylaştım ancak bazı arkadaşlar programdan para kazandığımı felan düşünüp ihbar ettiler.Benede paylaşmadan önce sorayım dedim.
Bu arada program olarak yaptım ama Site halinde de yakında sizinle olacağım 😀

Teşekkürler. Daha paylaşmayı düşünmüyorsanız özel mesaj ile atabilir misiniz bana hocam ? :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.