Şifreyi Çözmem Lazım MD5

fsocietyy

Katılımcı Üye
13 Şub 2016
293
0
d59ecd5c8b1a2a873a7f1a88bb96bb48
0e903cc598d38b7b52e35c6df4dc69e0

Bunun gibi çok şifre var elimde hepsini çözmem lazım normalde toplu çözmeyi arıyordum bulamadım ama tek tek çözmeyi denedim bu seferde hiçbir sitedeki crackerler çözemiyor bu şifreleri ?

aranızda çözen varsa nasıl neyle çözdügünü söylerse + teşekür

ve toplu çözme varsa gerçekten çok iyi olur

şifrelerin md5 olup olmadığı hakkında tam bir bilgim yok.

fsocietyy

Katılımcı Üye
13 Şub 2016
293
0
forumda md5 kırıcı sitelerle ilgili konular var

Flood atmak ban sebebi dikkat et

siteler kıramıyor. ve konum 2.sayfaya girince güncelliyorum buna flood denilmiyor kuralları okusanız iyi olur sayın yazarım

Kali linux üzerinde John The Rıpper Tool'unu kullan yardımı olacaktır.

malesef linux kullanmıyorum .

Havijde md5 kırıcı bölüm var belki işine yarar

malesef işe yaramıyor teşekür ederim.

berna1987,berna1987

hangi yöntem ile buldunuz ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.