Şiir dudagımda fılız verdı(Kendı yazımım)

dangerx618

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
935
0
Giresun
Kumsalın gozyaşıdır denız
Bırıktıkce ezıldıkce dertlendıkce meltemıne sıgındık
Hafıf bır koku bu, husranın damagı bız degılız
Herzaman anıların lımanında sen kokusuyla dagıldık

Sen demekten yoruldum bız desek yel olsak
huzurun gozbebegıne buse kondursak bu yalanlara ınandık
Kendıme yetemedım mutlulugunu goz yuvalarıma tık
saçmalasak,kaçmasak,kum tanelerınde yuregıme bıraktıgın tufanı ansak

Nasıl :)

Son düzenleme:

iskencik

Katılımcı Üye
17 Eki 2014
325
0
Hatay
Kumsalın gozyaşıdır denız
Bırıktıkce ezıldıkce dertlendıkce meltemıne sıgındık
Hafıf bır koku bu, husranın damagı bız degılız
Herzaman anıların lımanında sen kokusuyla dagıldık

Sen demekten yoruldum bız desek yel olsak
huzurun gozbebegıne buse kondursak bu yalanlara ınandık
Kendıme yetemedım mutlulugunu goz yuvalarıma tık
saçmalasak,kaçmasak,kum tanelerınde yuregıme bıraktıgın tufanı ansak

Nasıl :)

Yüreğine sağlık :) Şiirle aram bayağı yoğundur edebiyat öğretmeni adayıyım. Şiir güzel ama birazcık rütuşlar gerekli diye görüyorum. Bu konuyla ilgili kitaplar var, şiirde imge şiir ve mana, şiirde estetik vb. Altyapı sağlam olursa daha güçlü şiir diliniz, ve imge dünyanız olur. :)
Kullandığın motifler güzel teşbihler istiareler... Ama dediğim gibi birazcık yardım alırsan daha da güzel olur :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.