şikayet//

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

quespy

Kıdemli Üye
24 Şub 2014
2,318
2
Bursa
c# da kodlanmış proje paylaşılıyor üstelik projenin exe si değil kaynak kodu paylaşılıyor virüs total eklenmediği için konu çöpe taşınıyor bu kaçıncı seviye ? kardeşim o projeyi debug etmeden hiçbir şekilde o proje çalışmayacak zaten kaynak kodundamı virüs arayacaksınız ? veri tabanı kullanarak geliştirilmiş bir proje üstelik isteselerde çalıştıramayacaklar veri tabanı vermediğim için konu açıklamasınada yazdım sadece incelemeniz için diye ekledim ?

ANTROPİ

Adanmış Üye
6 Nis 2016
6,263
148
93
root@kali:~#
Hata olduğunu düşündüğünde katergori modaratörüne mesaj atmalısın konuyla alakalı. Daha hızlı ve net cevap alırsın

PW

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
793
1
10
:C / Adobe
c# da kodlanmış proje paylaşılıyor üstelik projenin exe si değil kaynak kodu paylaşılıyor virüs total eklenmediği için konu çöpe taşınıyor bu kaçıncı seviye ? kardeşim o projeyi debug etmeden hiçbir şekilde o proje çalışmayacak zaten kaynak kodundamı virüs arayacaksınız ? veri tabanı kullanarak geliştirilmiş bir proje üstelik isteselerde çalıştıramayacaklar veri tabanı vermediğim için konu açıklamasınada yazdım sadece incelemeniz için diye ekledim ?

Sayın sayın quespy hocam sizin çöpe taşınan konunuzun neden kaldırıldığı yazar konuya bakınız silen hocalarımız gerekli açıklamayı bırakmış olmalılar size daha iyi yardım edecek olan 'PALA hocama zm veya öm ile ulaşmanızı rica edeceğim iyi çalışmalar :)

Son düzenleme:

0x762

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2016
38,343
35
İndirme linki verirseniz vt eklemek zorundasınız. Kaynak kodlarını paylaşmak istiyorsanız Github hesabınızdan link verebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.