Silent Miner Oluşturma Hakkında

pitsoft

Üye
4 May 2007
95
0
Arkadaşlar monero üretimi yapıyorum yani xmr

silent miner kurmak istiyorum.

girdiği pcde arka planda çalışacak

cpu ve gpu ile üretim yapabilecek.

minergate tabanı ile çalışacak yani pool ve üyelik bilgimi yazıcam yayıldığı pclerde benim için üretim yapacak.

usb lere otomatik bulaşacak

pc başlangıcına otomatik eklenecek.

mümkün ise ağdan yayılacak

cypter olması önemli antilere yakalanmasın.

Konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum nasıl yapabiliriz.

piyasada bir çok silent miner programı var ücretli oalrak ancak güvenemiyorum hepsi yabancı forumlarda

konu hakkında yardımınızı rica ediyorum.

hangi program ile yapabiliriz

Moderatör tarafında düzenlendi:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
... Bir de kahve yapsın mı?

Teee 5-6 sene önce yapmıştım. "Silent" olmaz o. Adamın ekran kartı öyle bir öter ki, adam anında anlar. Boş uğraş yani.

Minergate'in konsoldan çalışan bir applikasyonu var zaten. Bunu gerekli parametrelerle, kazanılanı senin hesabına yatıracak şekilde çalıştırabilirsin. Çağıran program da pencere açmasını engelleyebilir.

USB'lere bulaşsa ne olacak? USB'nin ikinci girdiği bilgisayarda adam bile bile onun üstüne tıklamazsa trojan bulaşmaz. En iyi ihtimal, boot sector virüsü yaparsın ki, onu windows defender bile saniyesinde siler. Saklama ihtimalin sıfır, boot sector kaydının değiştiği bariz bellidir. İmza araması bile yapmaz yani virüs tarama. O hayali de unut. O eskidendi, windows xp zamanlarında kaldı o USB virüsleri.

Ağdan yayılması hakeza, onu ağda yayıldığı lokasyonda çalıştıran ayrı bir bilgisayar olmadıkça, sadece bir program olarak uslu uslu durur.

Ama en önemli neden, yazdığım birinci neden, yani miner'ın o bilgisayarı uçak motoru gibi öttürecek olması. Sadece bundan dolayı silent mining yapan bir trojan işe yaramaz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.