Çözüldü Silinen Dosyalları Geri Getirme

Felıpe Melo

Uzman üye
8 Ağu 2011
1,104
0
Sivas
Merhaba arkadaşlar .

Dün Format Attım Yanlısklıkla d yı sıldım ıcındekı resımlerı ve unı ders projelerı vardı . acaba gerı getırme sansım varmı ?

Hangi Program bu konuda Daha Başarılı daha kesınlık verebılır .

çunku resımler benım ıcın onemlı aile resımlerım vardı

Yardım edersenız sevınırım

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Bertuğ

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,864
1
608
Merhabalar ;

Şu programları öneririm :

Power Data Recovery
Disk Drill Data Recovery
Disk Drill for Windows
Puran File Recovery

Bu programlar'dan herhangi biri işini görecektir .

cybersoz

Yeni üye
1 Ağu 2019
19
1
Merhaba arkadaşlar .

Dün Format Attım Yanlısklıkla d yı sıldım ıcındekı resımlerı ve unı ders projelerı vardı . acaba gerı getırme sansım varmı ?

Hangi Program bu konuda Daha Başarılı daha kesınlık verebılır .

çunku resımler benım ıcın onemlı aile resımlerım vardı

Yardım edersenız sevınırım

aynı hatayı zamanında ben de yapmıştım easyus recover tools (emin degilim ama böyle bir şeydi) yazılımını denedim yaklaşık 3 saatin ardından silinen dosyalarımı görüntüleyebildim hatta bilgisayarı ilk aldıgım zamandan kalma silinen fotograflar bile vardı önemli olanları seçip bi 3 saat daha kurtarılmasını bekledim :kahkaha

kurtdereli

Uzman üye
19 Tem 2020
1,086
2
243
-Türkistan-
Bilinenin aksine kalıcı olarak silinen dosyayı geri getirmek mümkündür. EaseUS Veri Kurtarma Sihirbazı, Windows 10’da Shift Delete ile kalıcı olarak silinen dosyaları geri getirmenizi veya geri dönüşüm kutusundan silinen dosyaları geri getirmenizi, kurtarmanızı sağlar. Ayrıca dosyanın önceki bir sürümünü kurtarmak için yerleşik Windows araçlarını da deneyebilirsiniz.
https://down.easeus.com/product/drw_trial_setup

Stread

Üye
14 Ocak 2021
61
0
Resimlerde Hasarlar oluşmuş olabilir internette birsürü geri getirme programı var
Recuva ücretsiz ve iyi ama tarama yaparken deep scan özelliğini açmanızı öneririm
Farklı bir alternatif Disk Genius ama emin ol internete arattığın zaman bir sürü tool bulursun
ama tüm dosyalarınızı kurtarmanız mümkün değil ve bozuk dosyalara ulaşabilirsiniz

NOT : Benzer Başlıkta 2 Konu vardı o konuya attığım mesajı burayada attım Umarım İşine yarar!
Linkler

Disk Genius --> LİNK

Recuva --> LİNK 1 LİNK 2

İyi Forumlar!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.