Silinen video ve fotoğrafları bulamıyorum

callousclown

Yeni üye
8 Ocak 2017
32
1
Arkadaşlar kısa bir zaman önce telefonuma format attım ama format atmadan önce galeride gizli albüme aldığım fotoğrafları yedeklemeyi unuttum. Bazı recovery uygulamalarını denedim ama onları bulamadım. O video ve fotoğrafları bulmanın bir yolu var mı?

Le Chiffre

Katılımcı Üye
4 Ocak 2006
890
55
word.exe
Merhabalar;

Size önerebileceğiç birkaç program mevcut. Recuva, RecoverMyFiles, Advanced System Care.
Bu programları kullandığınızda silinen resimlerden tutun ses kayıtlarına kadar geri alabilirsiniz. Dosyanın boyutuna bağlı olarak zaman fark edebiliyor bilginiz olsun. Ama benim önerebileceğim Recuva.

Saygılarımla.

İmmortalTürk1

Katılımcı Üye
17 Ocak 2019
414
24
Merhaba değerli üye. Öncelikle telefonunuzda bulunan tüm fotoğraflar belirlediğiniz e-mail üzerinden yedeklenmiş olabilir. Bunu google fotoğraflar uygulamasından bakabilirsiniz. Bunlara ulaşmak için:

-Android telefon veya tabletinizde Google Fotoğraflar uygulamasını Fotoğraflar açın.
-Google Hesabınızda oturum açın.
-Çöp kutusuna taşımak istediğiniz fotoğrafa veya videoya dokunup basılı tutun. Birden fazla öğe seçebilirsiniz.
-Üst taraftaki Çöp kutusu'na Sil dokunun.

Önemli:

Google Fotoğraflar'da yedeklenen bir fotoğrafı veya videoyu silerseniz, söz konusu öğe 60 gün boyunca çöp kutusunda kalır.
Android cihazınızdaki bir öğeyi yedeklemeden silerseniz, söz konusu öğe 60 gün boyunca çöp kutusunda kalır.
Google Fotoğraflar'da sildiğinizi düşündüğünüz bir fotoğraf veya videoyla karşılaşırsanız, bu öğe çıkarılabilir bir bellek kartında yer alıyor olabilir. Söz konusu öğeyi silmek için cihazınızın galeri uygulamasını kullanın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.