Silkroad char düzme para kasma + basma

0xLegendary

Uzman üye
14 Tem 2013
1,402
0
Karakterlerden çabuk sıkılıyorsanız ve pvp swde oynuyorsanız ;
1)Warrior charınız olsun.
2)uniqelik wizartınız olsun warriora özenin
Şimdi gelelim warrior yapılandırmaya full str olacak set olarak light armor takcaz en mantıklısı budur dengeler.Çoğu arkadaş takılara özenmez.Takılsr çok fazla önemli.İlk olarak silaha sonra takılara en son sete abanın.Takılarınız iyiyse farkı görürsünüz.
Mbot crackleyip pil bugu yapın debuff yemezsiniz.
Para kasın.char düzmedikten sonra pvp atmayın.Silaha özen gösterin lucky dress ve pre+ almaa çalışın.
+ basıp satarak para kasın ben genelde samarkand depo önünde basardım
1 2 + basa taktiği vereyim.hotan yüzükçü gidin önünde charla durmadn kosun yürüyün daha sonra durun + basın.npcdeki ezik sunları patlatıpda basabilirsiniz.Bot charlarla tablet elixir kasın kndi işinizi kendiniz görün elixirlerine kadar siz yapın.stall char açın orda satın.
İlk zorlanırsınız ama charı yaptıktan sonra rahatlarsınız sıkılınca wizle uniqe gidin.wizde silahtan önemlisi hızdır.

Tamamen bana aittir alıntı değildir.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.