Sımcıty5 port!

SiyarMamba

Katılımcı Üye
5 Tem 2013
451
0
Allahını seven baksın artık!

Arkadaşlar ALLAH rızası için bir yardım edin sinirden ağlicam artık :RpS_crying::RpS_crying: simcity5 i yükledim ama startta hiçbir port etkin değil nasıl etkin ederim başka program kullanıyor diyolarmış ama nerden bilcem hangisinin kullandığını lütfen arkadaşlar şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:

Black Mamba

Kıdemli Üye
22 Eyl 2012
2,056
0
İstanbul
araştıma yaptım senın için.o oyunun portu pc de kullanılan bı program yüzünden sürekli meşgul oluyormus.oyunu kurman için o portun boşta olması gerekıyormus.bi çok kişi indirdigi gibi silmiş..dedıgın dogru olabılır.salt okunur yapalamıyorsa dosya sorunludur.

SiyarMamba

Katılımcı Üye
5 Tem 2013
451
0
araştıma yaptım senın için.o oyunun portu pc de kullanılan bı program yüzünden sürekli meşgul oluyormus.oyunu kurman için o portun boşta olması gerekıyormus.bi çok kişi indirdigi gibi silmiş..dedıgın dogru olabılır.salt okunur yapalamıyorsa dosya sorunludur.

Araştırdığın için teşekkür ederim. Ben de bakmıştım hangi programın kullandığını nerden öğrenceğimi bilmiyorum ama asıl sorun şuan sertifikadaymış dosyaya salt okunuru kaldır diyorum olmuyor. Aynı sorun msconfig'de de var kutunun işareti tik olmuyor dolu oluyor değişmiyor ne yapsam

Black Mamba

Kıdemli Üye
22 Eyl 2012
2,056
0
İstanbul
anladıgım kadarıyla kullnamak istedıgnız ve ya kurmak istedıgnız oyun vs program orjınal degıl.netten indirmeye çalıyorsanız sertıfıka istemsı normaldır.dedıgım gibi bi çok kişi indirgi gibi silmiş..orjınalını almanızı tavsıye ederım.vya bulmanızı.aksı halde kendınızı boşa yormuş olursunuz.yinde sizin için bakarım bişi bulursam size öm atarım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.