Sınırsız gmail açma

zyREN

Katılımcı Üye
12 Eyl 2021
773
6
550
Kayıp
Sınırsız dediğin şey nedir ki sonsuzluk mu? Sonsuz olan ne var ki bu dünyada. Süleymanlar, Cengiz Hanlar, Firavunlar neler neler geçti bu diyardan ne kaldı onlardan hiç bir şey. Hepimizin sonu toprak. Ondan geldik ona yönlendirileceğiz.
Yani kısacası Google'da güvenlik kuralları nedeniyle telefon numarası istiyor. O yüzden sınırsızlığa ulaşamazsınız. Tek numaradan belki açarsınız bir kaç tane. Ama öyle generator yapıp Google hesabı basmak zor.

baturt

Üye
4 Haz 2015
64
0
Sınırsız dediğin şey nedir ki sonsuzluk mu? Sonsuz olan ne var ki bu dünyada. Süleymanlar, Cengiz Hanlar, Firavunlar neler neler geçti bu diyardan ne kaldı onlardan hiç bir şey. Hepimizin sonu toprak. Ondan geldik ona yönlendirileceğiz.
Yani kısacası Google'da güvenlik kuralları nedeniyle telefon numarası istiyor. O yüzden sınırsızlığa ulaşamazsınız. Tek numaradan belki açarsınız bir kaç tane. Ama öyle generator yapıp Google hesabı basmak zor.
Sınırsız dediğim herhangi bi engele takılmadan istediğim kadar açabilmekti niye bu kadar edebiyat yaptın anlayamadım. Diğer yanıt için teşekkürler bana yüklü bi miktar lazım 5-10 kesmez yani.

zyREN

Katılımcı Üye
12 Eyl 2021
773
6
550
Kayıp
Sınırsız dediğim herhangi bi engele takılmadan istediğim kadar açabilmekti niye bu kadar edebiyat yaptın anlayamadım. Diğer yanıt için teşekkürler bana yüklü bi miktar lazım 5-10 kesmez yani.
Bak al sana taktik python dan bot yap clicker. Sonra aç bilgisayarda güzel bir tarayıcı üzerinden botun hesap oluştursun at vds ye. 1 ayda elinde baya olur. Ama işte sorun ise google numara isitiyor. Nasıl istemez? Gizli sekmden girersin tarayıcı geçmişini silersin öyle. Bunları yaparım diyorsan aç

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.