Sistem Özelliklerim iyimi

Neo22

Yeni üye
28 Ocak 2015
28
0
Merhaba Arkadaşlar,

Bilgisayar özelliklerimi verdim. neler kaldırabileceğini , ne kadar iyi olduğunu sormak istedim.

Gta IV de kasma yaparmı sizce ? veya hangi oyunları kaldırır ? Tavsiye edermisiniz oyun vs.

Windows 7 Professional x64

4 gb ram

2.781 ekran kartı

Ayrıntılı şekilde anlatmanızı dilerim :)

XB0b7D.png

blrvAj.png

dnPLzn.png

58gNrd.jpg

Son düzenleme:

Neo22

Yeni üye
28 Ocak 2015
28
0
Ya ekran kartıyla alakalı bi sorunum var.

dxdiagda 2.7 civarı windows sistem bilgilendirmede ise 1 gb olarak gösteriyor NEDİR ÇÖZÜMÜ ACİL YARDIM

Neo22

Yeni üye
28 Ocak 2015
28
0
Çok teşekkürler arkadaşlar fakat ekran kartı sorunum için önerisi olan varmı ?

1 gb sistem özelliklerinde 2.7 gb dxdiagda gösteriyor

eğer 1 gb ekran kartı belleği ise bunları kaldırırmı sizce ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.