Sistem toplamam gerek Fikirlerinizi bekliyorum.

17 Tem 2013
199
0
28
İzmir
Sistem toplamam gerek Fikirlerinizi bekliyorum. Resim güncellendi.

4kWYPp.jpg

Evet arkadaşlar bu sistemin diğer eksiklerini eldeki mevcut parçalardan tamamlayacağım.
Bu sistem genellikle anne babanın internete girmeleri kız kardeşimin dizi film izlemesi ve benimde eve geldiğimde lol oynamam için yeterli olur mu?

Max bütçe belirtme taraftarı değilim çünkü o zaman belirtilen bütçenin sınırlarını zorlayan fikirler geliyor. Bana az önce saydığım özellikleri sağlarken sıkıntı çıkarmayacak arkaya bekmayacağım bir sistem lazım. Şimdiden teşekkürler fikirleriniz için.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.