Sistemim GTA 5 i kaldırırmı bakarmısınız

IHwnIChiko

Katılımcı Üye
26 Eyl 2013
267
0
Ankara
Beyler Sistemim GTA 5 i açarmı bakarmısınız indiriyorum şuan
nM77b0.jpg

D2MM1m.jpg

RkYY4Y.jpg

Ekran kartım 1 gb 128 bit normalde ama format attıkdan sonra 32 bit olarak gözükmeye başladı ekran kartının driverini çalıştırınca tekrar 128 bit olarak gözüküyo

AMD Radeon HD 6700M Series
Ekran Kartı detayı

Yardımcı olursanız sevınırım

Son düzenleme:

inflames138

Yeni üye
13 Şub 2016
5
0
İstanbul
Buradaki yamayı indirip gta 5 in olduğu klasöre atınız ve sonra game booster indiriniz kurunuz sonra flash belleği readybost a ayarlayınız sonra ekran kartı ayarlarına gelip performansı seçin son olarak sisteminizi en iyi performansa alınız bunları yaptıktan sonra sabit 30 fps ile oyunu oynayabilirsiniz ve oyun hiç kasmaz yamanın indirme linki Bu Yama Sayesinde GTA 5?i Düşük Sistemli PC'nizde Oynayabileceksiniz! - Webtekno

Black Viking

Kıdemli Üye
13 Şub 2016
2,005
1
[vkng@vkng~]
Beyler Sistemim GTA 5 i açarmı bakarmısınız indiriyorum şuan
nM77b0.jpg

D2MM1m.jpg

RkYY4Y.jpg

Ekran kartım 1 gb 128 bit normalde ama format attıkdan sonra 32 bit olarak gözükmeye başladı ekran kartının driverini çalıştırınca tekrar 128 bit olarak gözüküyo

AMD Radeon HD 6700M Series
Ekran Kartı detayı

Yardımcı olursanız sevınırım

Kardeşim Sırf Bu Soru İçin Yazdığım Bir Program Var İstersen Deneyebilirsin

Link : [ame="https://www.youtube.com/watch?v=wriI0bues94"]https://www.youtube.com/watch?v=wriI0bues94[/ame]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.