Sistemime göre windows önerisi

EBB10C

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
968
0
Beyler şuan w7 kullanıyorum ve başka bi işletim sistemine geçme mi önerirmisiniz yoksa kalayım mı beni aydınlatır mısınız bu konuda ? Oyun performans bakımından

8 GB RAM Hi-Level Soğutmalı
İ-3 İŞLEMCİ 3.6 GHZ
AMD RADEON HD 5670 4 GB
1 T HDD​

Son düzenleme:

Gauloran

Moderasyon Ekibi Lideri
7 Tem 2013
8,198
672
Beyler şuan w7 kullanıyorum ve başka bi işletim sistemine geçme mi önerirmisiniz yoksa kalayım mı beni aydınlatır mısınız bu konuda ? Oyun performans bakımından

8 GB RAM
İ-3 İŞLEMCİ
AMD RADEON HD 5670
1 T HDD​

merhaba, internetteki birkaç teste göz attığınızda çok fazla fark olmadığını göreceksiniz maksimum 10fps civarı oynuyor çoğu zamanda fps ler birkaç sayı farkla birbirine yakın windows 7 den sıkılmadıysanız değiştirmenize gerek yok fakat w8 yüklerseniz de sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.