Site Admin Şifresi Kırma

İşim gücüm yoktu bi kaç konu açiim bari dedim :D
Gelelim nası yapıcaz?Bu program wordlistle çalışıyo,su yakmıyo :D öncelikle bi wordlist bulun yada oluşturun.Wordlist oluşturmak için yine bu programı kullanabilirsiniz,ama buna alternatif olarak raptoru öneriyor abilerimiz :D şimdi iş wordlistle bitiyomu? Hayır; birde proxy list lazımki onu proxy hunter ile bulabilirsiniz yada en kolayı girin googleda free live proxy diye arattırın bulun ve kendiniz oluşturun(ben böyle öneriyorum keyfiniz bilir) Şimdi proxy seçmeyide anlatırdımda çok uzun olucak aq :D proxy kullanmamızın sebebi güvenlik değil,prono site şifresi kırdık diye kimse bizi hapse atmaz :) site belli denemeden sonra fake replay vermesin diye proxy kullanıcaz.Şimdi herşey tamamsa işleme geçelim.Şimdi accessdiveri çalıştırıyosunuz ve ilk olarak yukardan
"My skill -> Expert - I'm an expert user" seçtikten sonra "dictionary" sekmesinden "currently used" i seçin.Burdan wordlist yükliyicez;
1)Eğer wordlist comboysa [username:password şeklindeyse yani] ortadaki "load a combo" ya tıklıyıp yükleyin
2)Eğer şifre için ayrı kullanıcı adı için ayrı olmak üzere toplam 2 wordlistiniz varsa bunları ayrı ayrı load ediyorsunuz kendi bölümlerinden.

Şimdi wordlist yükleme işlemi bittiyse "settings" sekmesini seçin ve access kısmında sadece "Never stop - Continue until the end" in işaretli olmasını sağlayın.(eğer başka yerde tik varsa kaldırın)

Proxy listesi için; "proxy" sekmesini seçin ve "my list" kısmında "use web proxies" i işaretleyin."Proxy skipping" var solda,onun 4 seçeneğinden en üstteki harici kalan 3ünü işaretleyin.Daha sonra proxy listesini "Proxy analyzer -> Analyzed proxies" sekmesinden "load your own proxy list" e tıklayın ve listeyi yükleyip "Speed/Accuracy Tester" a tıklayın.Ve sonuçlarda delay kısmında rakam olmayan hepsini silin,kalanlarıda "save proxy selection diyip kaydedin.Şimdi bu proxy listesinide "my list" e geri dönerek sağ taraftan yükleyin.Evet şimdi birde bot sayısına gelelim; eskiden olsa hepsini yazardımda 512k için 150 bot oluyo,bizimkiler dahada fazla :D o yüzden direk 150 bot yapın :)

Artık herşey tamam ve yukardaki "server" textboxuna kıracağınız sitenin giriş linkini yazın(yani ww.com değilde xx.com/login.html gibi artık sizin kırcağınız siteninki ne ise) ve yukarda sağdaki yıldırım ikonlu butona tıklayıp bekleyin :) o butonun üstündeki + butonuna tıklayıp görev ekliyebilirsiniz,yani aynı anda 2 siteye dictionary attack yapabilirsiniz =) Hadi hayırlı işler ;)

Accessdiver: accessdiver.com

Raptor 3: [url]https://tik.lat/pr4W4

NOT:Accessdiverin daha güzel özellikleride varmış,onlarıda anlatacağım ;) ben en çok hit çekecek olan işlevini anlattım :D
NOT 2: Birazdan bir yöntem daha ekleyeceğim bu konuya.
Dikkat İzinsiz Alıntı Yapılırsa Yasal İşlem Uygulanacaktır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.