Site bulamama

5 Tem 2015
80
0
İstanbul
Beyler 4 gündür kendim site açığı buluyorum girmediğim etmediğim yer kalmadı gözümden uyku akıyo şuan bile çok az uyudum 4 gün içinde sabah aksam açık buluyorum manuel olsun programla olsun bir siteye de basamadım index biri yardım etsin ya Allah aşkına kendim dork üretiyorum falan ama olmadı...

Açık buluyorum admin panel bulamıyorum panel buluyorum şifre yanlış oluyo vs

Slown

Katılımcı Üye
12 Ara 2015
607
0
Zaton
Aga vallahi çok uğraştım ya

Kardesim sana tavsiyem araştırma yapmak gerzaman daha fazla arastırma yapmak gerekiyor en az 1 yıl arastırma yapmak gerekiyor sonra zaten belli bir seviyeye geldiğini farkedersin ama direk temel sql bilgisyle bruteforce ile malesef olmuyor şans olması gerekiyor o yüzden araştır derim ha ben çok mu biliyorum kessinlikle hayır hatta hiç bilmiyorum zaten site hacklemek falan pek ilgi alanım değil arastırma yaptiktan sonra kafa dağıtmak için havij ile uğraşıyorum ara sıra kolay gelsin :))

Slown

Katılımcı Üye
12 Ara 2015
607
0
Zaton
Usta zaten brute falan boş kullanmıyorum ya havij ya da manuel olarak yapıyorum ama çok fazla araştırdım not aldım ama işte

Dostum diğer açık yöntemlerini de araştır sql çok kıritik bir açık fakat çoğu zaman da o kadar kritik olanları bulamayabiliyorsun dork tarrattığında da karşına çıkan sitelerin çoğu ne olduğu belirsiz aylık aldığı hit 300 ü geçmeyen siteler tabiki herzaman böyle olmuyor bence diğer yöntemlere de bak zaten ne zaman denesem ya admin paneli bulunmuyor ya admin şifresi kırılmıyor bissürü sorun çıkarıyor yada çoktan index basılmış oluyor : ))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.