Site Çökeltmek İstiyenler | İÇERİ

Komando123456

Katılımcı Üye
12 Haz 2016
526
1
İzmir
Arkadaşlar Merhaba

Site Çökeltmek İstiyen Arkadaşlarımız oluyor onlar için birtakım bilgi vermek istiyorum neyse konumuza gelelim .

1. Adım İlk Olarak Siteyi Taratın Ve Açık bulmaya çalışın açık bulduğunuzda işiniz kolaylaşır

2. Adım Yok Ben Sadece Siteye Saldırı Yapmak İstiyorum Diyorsanız Bunun İçin Programlar var

1 - Hoic

2 - Loic

3 - Anonymous Doser
( Anonymous doser küçük siteler içindir )

--------------------------------------------------------

Dediğim Gibi Çökeltmek İstiyorsanız Siteyi Tarartıp Açık Bulunuz ve açıktan faydalanabilirsiniz

Not : Çökelteceğiniz Site Türk Sitesiyse İp nizi Gizleyiniz Aksi Taktirde Karşı Taraf Dava Açabilir

İp Nasıl Gizlerim ?

------------------------------

1 - Proxy , Vpn , Programlar

--------------------------------------------

İp Gizleme Programları '''''''

1 - Zenmate

2- 360 Vpn

3 - Proxy

4 - Vpn

5 - No ip
( ETKİLİDİR)

Not : Dediğim gibi çökelteceğiniz site türk sitesiyse mutlaka ip gizleyiniz yoksa davalık olabilirsiniz

İyi Geceler

İyi Forumlar ...

Not : Misyonumuz Türk Sitelerine Saldırmaya Yana değildir türk sitelerinde kullanmayınız ben örnek verdim

Son düzenleme:

u YZ

Kıdemli Üye
13 May 2016
2,415
0
@root[~]#
Misyonumuz türk sitelerine saldırmayı değil aksine korumayı hedefliyor. Konundaki bazı yerleri düzeltmeni öneririm.

gikaa123

Kıdemli Üye
26 Haz 2012
2,605
62
ip gizleme programlarına vpn yazıp altlarına zenmate 360vpn yazmışsın ? zaten zenmate vpn değilmi ? buarada zenmate log tutuyor kullanmayın onu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.