SİTE HACKLEME (yrdm)

merkeznet123

Yeni üye
15 Nis 2014
17
0
Merhaba,
Ben ddos attack ile site ip'sine saldırı yapıyorum. Saldırı yaparken 80 portuna saldırdığım için sadece siteye girişleri kısa süreliğine kapatabiliyorum.. Kullandığım attack programları : Sprut ile THT Eros ddos. Bunlar dışında etkili ddos atabileceğim program bilen var mı? Yardım ederseniz sevinirim. İyi forumlar Herkese günaydınlar :RpS_biggrin:

DEATH OF WAR

Katılımcı Üye
23 May 2013
509
1
system32.exe
Kardeş ddos site hacklenmez ddos tek başına bir işe bile yaramaz sadece sistem seni bloklar sende site gitti diye sevinirsin ama site hiç gitmez :) yaşadığım için biliyorum sen en iyisi botnet bul sağlam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.