Site Hacklemek ve Kurmak Yardim

awacs1903

Üye
4 Şub 2015
226
0
Abilerim ben site hacklemek istiyorum ama hiç deneyimim yok arti daha kendime ait bir sitem bile yok ve ben ilk önce kendi sitemi hacklemeklen başlamak istiyorum aslında kimseye zararm dokunmasn diye kendime bi site acp onun açıklıklarndan yararlanarak kırmak istiyorum önce site kurmama yardımcı olacak sonrada haclemeye yardım etcek bir abi arıyorum mümkünse yrdim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Round

Üye
5 Şub 2015
203
0
Aleyna aleyküm selam , işe site kurmak ile başlayacaksan ücretsiz hosting veren sitelere bak forumda bu tür konular mevcut liste şeklinde. İstersen normal - boş site olsada olur dersen tr.gg ile kur fazla bilgim yok deface ile ilgili.

SherLock1

Uzman üye
23 Tem 2013
1,289
0
Nereye
Abilerim ben site hacklemek istiyorum ama hiç deneyimim yok arti daha kendime ait bir sitem bile yok ve ben ilk önce kendi sitemi hacklemeklen başlamak istiyorum aslında kimseye zararm dokunmasn diye kendime bi site acp onun açıklıklarndan yararlanarak kırmak istiyorum önce site kurmama yardımcı olacak sonrada haclemeye yardım etcek bir abi arıyorum mümkünse yrdim

kolay olan havij brute force gibi programları anlatıcam gerisini sen uygulayacaksın yapamadığın yerde sor kardeşim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.