Site Hackleyelim BERABER !

pachenko07

Yeni üye
14 Tem 2015
26
0
Arkadaşlar Bu Olaylara Yeni Atladım Sizden Bir İsteğim Olucak Bir Site Hackleyebilirmiyiz beraber H.O.I.C Ddos atk var bende Bi yolunu Bulup Halledersek Çok Sevinirim .

TurKLoJeN

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
876
2
Bunun yerine açıklardan site hacklesen daha iyi olur ama illa ben ddos çu olcam diyorsan botnet ağı kur ve binderını insanlara atıp açmasını sağla ağına düşen kurbanlarla saldır istediğin kişilere :D

pachenko07

Yeni üye
14 Tem 2015
26
0
Açıklardan Nasıl Hacklicem Eksen Atak Veya Brute Force gibi programlarlamı

pachenko07

Yeni üye
14 Tem 2015
26
0
Tek İsteğim Şu elimdeki Proglamlarla Site Hackleme
H.o.ı.c ddos atak
Eksen atak
Brute force
bunlarla Hackleyemezmiyim

frezetime

Katılımcı Üye
16 Tem 2015
540
1
Bunun yerine açıklardan site hacklesen daha iyi olur ama illa ben ddos çu olcam diyorsan botnet ağı kur ve binderını insanlara atıp açmasını sağla ağına düşen kurbanlarla saldır istediğin kişilere :D

Senin dediğin şekilde bi tane hacker vardı 19 yaşlarında adını tam hatrlamıyorum ama 500bin kişilik botneti vardı istediği siteyi çökertiyodu ama oda yakalanmştı :D

AquieLL

Kıdemli Üye
1 Tem 2014
4,034
16
aquu.php
Dostum Brute Force Kullanmayı İndex Shell Config Mass Yapmayı Öğren . Daha Sonra Hedef Sitede Açık Tarama SQL Hack vb Açıklara başlarsınız.

pachenko07

Yeni üye
14 Tem 2015
26
0
İnsan Filan toplamadım Sadece bana Yardım edicek Bi kaç kişi aradım Yanlış Olduğunu bilmiyodum .

xXnicKHakXx

Katılımcı Üye
18 Nis 2015
627
0
1.kardeşim kendine 7-8 arkadaş bul D-DOS atak yap bu olur.
2.arama motoru burteforce kulanımı öğren ipte site hacklarsın Buda olur.
3.sql açıklı site tara dorklarından vede havji kulanarak 1 site hackle Buda olur
daha sonrada sql map kali linux felan farklı açıklar gidersin (Başarılar:)
(Forum Kurallarını İyice Bir Öğren Derim)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.