Site Nasıl Hacklenir Ve İndex Atılır ! YARDIM

ByDoki

Üye
26 Şub 2014
57
0
İstanbul
Site Hackleme Ve İndex Atma Konusunda Bana Yardımcı Olabilecek Hacker Kardeşim Varsa Videolu Program Felan Linki Atarsa Sevinirim :) Şimdiden Teşekkürler ! Lütfen Yardım Edin !

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Web ve server güvenliğinde ilgili konular mevcuttur dostum.Ayrıca öncelikle BruteForce ardından RTE Attack ile başlamanı tavsiye ederim sonra Sql injection falan gelir :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.