Sitede Neden Banlı Üye Çok Var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MrMerdo

Katılımcı Üye
31 May 2010
824
0
Balıkesir/Ed
Neden bu kadar fazla banlanan arkadaşlarımın bile bazen üsttünü çizip görüyorum sonra bi daa ban yiyor üstelik forumda hack bilen arkadaşlar bile banlı

NeedleHk

Katılımcı Üye
14 Şub 2016
354
0
.BAT
Şöyle düşün mesela sen bir iş yeri sahibisin en iyi adamın senin şirketinde koyduğun kurallara uymuyor sürekli düzeni bozuyor. Ve diğer çalışanlar rahatsız oluyor. İşten çıkarırsın yani bu da öyle bir şey.

EmreClone

Kıdemli Üye
6 Tem 2015
2,873
20
Vaşingtın
Karıncalar ekip halinde çalışır ve eğer karıncanın teki bu düzeni bozarsa diğer karıncaların yanında ne kadar yetenekli olursa olsun 1 karıncanın pek önemi yoktur

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-
Dönerseler kendilerine sor neden uzaklaştırıldın diye. Gerçi neden kurala uymadın demen daha doğru olur.

Son düzenleme:

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
Açık yürekllikle belirtiyorum yaşım 29 Edep adap rahat durursan kimse kimseye ileşmez banlamaz demek ki bir huzursuzluk çıkartıyorsun ki yönetim seni banlıyor örnek bu zaman kadar kimseden ne bir ihtar aldım ne bir ceza aldım forumda sesizce giriyorum bakıyorum nasıl gidiyor ne lazım ne gerekli kime yardımcı olabilirim elimden geldiği kadarıyla birşeyler yapmaya çalışıyoruz hepimiz başvurdum alınmadım çocuk gibi ağlamadım beni niye almadılar diye örnek mantık ve saygılı ve abi kardeş içerisinde güzel bir dostluk yürütürsen bu sanal değil real ortama taşınır Mesela bir ihtiyacımız olunca saolsun grafikerlerden tut kimin ne bilgisi varsa bilgisayarına girip yardımcı oluyorlar sorunu çözüyorlar aynısı burası içerisinde geçerli üye alımları şuan kapalı bildiğim kadarıyla buğün bir arkadaşıma bu formu önerdim deep web öğrenmek istiyorum abi dedi kayıt olmasını istedim fakat üye alımları kapalı kısmet dedim belki onun için daha hayırlısı oldu.. çünkü tehlikeli işlere yapmak egm gitmektir Sanmayın ki Polis bu forumları takip etmiyor tek tek hepsini inceliyor bakıyor ve gerekeni yapıyor.. Hayırlı sabahlar olsun

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Açık yürekllikle belirtiyorum yaşım 29 Edep adap rahat durursan kimse kimseye ileşmez banlamaz demek ki bir huzursuzluk çıkartıyorsun ki yönetim seni banlıyor örnek bu zaman kadar kimseden ne bir ihtar aldım ne bir ceza aldım forumda sesizce giriyorum bakıyorum nasıl gidiyor ne lazım ne gerekli kime yardımcı olabilirim elimden geldiği kadarıyla birşeyler yapmaya çalışıyoruz hepimiz başvurdum alınmadım çocuk gibi ağlamadım beni niye almadılar diye örnek mantık ve saygılı ve abi kardeş içerisinde güzel bir dostluk yürütürsen bu sanal değil real ortama taşınır Mesela bir ihtiyacımız olunca saolsun grafikerlerden tut kimin ne bilgisi varsa bilgisayarına girip yardımcı oluyorlar sorunu çözüyorlar aynısı burası içerisinde geçerli üye alımları şuan kapalı bildiğim kadarıyla buğün bir arkadaşıma bu formu önerdim deep web öğrenmek istiyorum abi dedi kayıt olmasını istedim fakat üye alımları kapalı kısmet dedim belki onun için daha hayırlısı oldu.. çünkü tehlikeli işlere yapmak egm gitmektir Sanmayın ki Polis bu forumları takip etmiyor tek tek hepsini inceliyor bakıyor ve gerekeni yapıyor.. Hayırlı sabahlar olsun

Son nokta vurucu oldu.. Bu forumu 24 saat takip edip her konuyu tek tek okumak zorunda bırakılan bir polis varsa..... yahu zavallım leblebi gibi sakinleştirici yutuyordur.

Neyse asıl soruya dönelim. Rahat durmazsan, kurallara aykırı davranırsan ban yersin. Genelde epey kısa sürelidir - 1 hafta, sonra geri dönersin. Kim iyi biliyor, kim bilmiyor, hatta kim foruma yararlı, kim sadece soru sorup otlanıyor; bunlar önemli değil. Kurallara uyarsan buradasın, uymazsan azıcık dinlenir gelirsin.

Kalıcı ban sanırım atılmıyor, en azından ben yemedim. Belki aşırı hakaret, hack girişimi gibi durumlarda atılıyordur.

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
Son nokta vurucu oldu.. Bu forumu 24 saat takip edip her konuyu tek tek okumak zorunda bırakılan bir polis varsa..... yahu zavallım leblebi gibi sakinleştirici yutuyordur.

Neyse asıl soruya dönelim. Rahat durmazsan, kurallara aykırı davranırsan ban yersin. Genelde epey kısa sürelidir - 1 hafta, sonra geri dönersin. Kim iyi biliyor, kim bilmiyor, hatta kim foruma yararlı, kim sadece soru sorup otlanıyor; bunlar önemli değil. Kurallara uyarsan buradasın, uymazsan azıcık dinlenir gelirsin.

Kalıcı ban sanırım atılmıyor, en azından ben yemedim. Belki aşırı hakaret, hack girişimi gibi durumlarda atılıyordur.

Kalıcı ban atılıyor her forumda bu vardır

YURUYEDUR

Kıdemli Üye
27 Ocak 2016
3,420
5
Ötüken
Kurallara uymamışlar ki ban yemişler. Çoğu banın sebebi troll ve küfürdür. Ban yiyen troll üye sayısının artması dileğiyle.. Forum temizleniyor en azından.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.