Sitedeki İlk Çalışmam

Arawns

Üye
14 Şub 2016
209
0
İstanbul
Arkadaşlar Bu Sitede İlk Defa Yaptım Çalışmamı Programım bozuktu Uzun Zamandır Giremiyordum

10 Üzerinden Kaç Verdiyseniz Yorum Olarak Belirtirseniz Sevinrim :)

rMVV67.jpg

TheWhoIAm

Uzman üye
27 Şub 2016
1,248
0
Siber Dünya
10/10 Çünkü Bazıların Yapamadığını Yapabilmen Bence Cok Güzel Ben Senin Gibi Photoshop yapamam Bence Güzel Bir Çalışma Başlangıç için

CrayFt

Katılımcı Üye
25 Ara 2015
768
1
Başlangıç için güzel hocam devam et benim ilk yaptığım resimlerin yanında seninki on numara kalıyor :D

Devam

10/7

KZAeir

Yeni üye
27 Şub 2016
38
0
5
Abi şole bişey var baslangic diyorsun ama signatüründe %100 diyor ben anlayamadim

IExecuTion

Katılımcı Üye
12 Ara 2015
492
0
Aynı renkleri kullanma hep. arka fonla yazı aynı renkde onları biraz değiş mesela arka fon koyu ya Kendi nickini açık yapabilirdin. Türkhackteam yazısınıda hep aynı renk olmasın diye kırmızı yapabilirdin
ama tabi herkesin düşüncesi farklı :) 10/7 Devamını bekleriz. Belki ne biliyon indexlerimizin fonunda senin yaptığın resimler olur bi ara :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.