Sitelere verilen zarar hk

XbonafideX

Üye
30 Eyl 2017
232
0
Oncelikle Herkeze Merhaba
Zarar amaciyla acilmas siteler goruyorum bu sitelerdeki zararlda bulanan admine nasil mesaj yolluyabilirim .Aciklayabilir misiniz ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

XbonafideX

Üye
30 Eyl 2017
232
0
Demek istedigin zarar Turkiye karsiti olan yazilar yayinlaniyor . Yurtdisinda oldum icin bundan rahatsiz oluyorum sitelerin adminine nasil mesaj gonderebilirim .

Darktone

Katılımcı Üye
20 Tem 2012
283
0
Edirne
Site'de bir gezinin mail vb. birşey bulup bulamayacağınıza bakın. Olmadı forumda bu tarz sitelerle ilgilenen illaki çıkacaktır. Ö.M atmalarını rica edin onlara ulaştırın icabına bakacaklarından eminim :)
İyi Forumlar.

ReginsTR

Katılımcı Üye
22 Ağu 2017
275
0
TurkHackTeam
sitenin IP sini o bölgedeki yerde aratın mesela benim bulunduğum yer RIPE o web sayfasının sahibi Avrupa'daysa bulacaktır

xss açığı vardı bide heralde o acıktan faydalanarak da yapabilirsin
dDos saldırısı yaparak siteyi erişime kapatabilirsin ve botnet var onu da araştır derim.
Fımap programıyla LFI/RFI açıklarını explot edebilirsin veya XSS açığını için ise Xsser programıyla Xss teknikleri ve Bypass yöntemleri var bunlarda kullanılabilir

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.