Sitem Hakkında Eleştiri?

Drstop75

Katılımcı Üye
21 Ara 2013
953
0
Venüs
Öncelikle selamlar uzun süredir derslerden açamıyorum forumu

Arkadaşlar sitem uzun zamandır vardı fakat bakamamıştım şimdi tekrardan başladım sitem hakkında eleştirilerinizi bekliyorum.

Sitemdeki yayınlardan bir örnek:

9X2JO9.png

Site linkim: Twitter Fenomenleri - Sosyal İçerik Platformu

Yorumlarınızı bekliyorum ayrıca üye olmanız beni mutlu edecektir eleştirileriniz nelerdir?

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Kardes baslangic icin iyi bence ozellikle obama ve Bilal guzeldi :D

Ama biraz siteyi zenginlestir asiri sade kalmis ve tavsiyem sadece twittere takilip kalma ozellikle insanlarin dikkatini cekecek farkiyla insanlari cekecek yeni fikirleri sitende paylas..

Daha acik soyleyim bu haliyle en fazla bi defa sitene girerler..

Belki ismi twitter fenemonleri olabilir ama isim oyle diye ogle kalacak hali yok yelpazeni genislet yoksa ilk asama icin idare eder..

Rabbim kolaylik versin..

Drstop75

Katılımcı Üye
21 Ara 2013
953
0
Venüs
Kardes baslangic icin iyi bence ozellikle obama ve Bilal guzeldi :D

Ama biraz siteyi zenginlestir asiri sade kalmis ve tavsiyem sadece twittere takilip kalma ozellikle insanlarin dikkatini cekecek farkiyla insanlari cekecek yeni fikirleri sitende paylas..

Daha acik soyleyim bu haliyle en fazla bi defa sitene girerler..

Belki ismi twitter fenemonleri olabilir ama isim oyle diye ogle kalacak hali yok yelpazeni genislet yoksa ilk asama icin idare eder..

Rabbim kolaylik versin..

Teşekkürler dostum tavsiyeni dikkate alacağım üye olursan sevinirim :)

Blue-Moon

Kıdemli Üye
16 Eki 2013
2,059
0
./systemdown
Kardeşim Komik ŞeyleR Daha Çekici Olur Onun İçin Diyorum Çok Daha Komik Olsun İyi Tutsun Tamam reklam yaparsın komik söz paylaşan sitelerde daha sonra okurlar bakarlar güzel bide başka biryerden alıntı yapmassan tamamdır

EmpoRe

Kıdemli Üye
18 Ocak 2012
3,626
6
-29. Galaksi
Gereksiz olarak tanımlayabileceğimiz basit bi servis olmuş, belli ki öğrencisin ve canın sıkılıyor belki de yanılıyorumdur ama boş işler bunlar, kendine ve çevrene daha yararlı işler yapabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.