Sitemin açıklarını bulmama yardım

FizuliAze

Yeni üye
30 Nis 2014
29
0
Bakü
Selam arkadaşlar.. benim bir sitem var.. DLE üzerinde kurulmuş bir site.. admin panelde gösterilen açıkları kapattım ama her kesin bildiği gibi açıklar bunlarla bitmiyo.. bana site açıklarını bulmama kim yardımcı ola bilir??
Acunetix Web Vulnerability Scanner programıyla bunu yapabileceğimi biliyorum ama programın bulduğu açıkların ne olduğunu bilemiyorum... bana bu açık bulma işinde yardımcı ola bilecek varmı??

FizuliAze

Yeni üye
30 Nis 2014
29
0
Bakü
Ben olabilirim.Konuyu biraz daha açarsan iyi olur.

ilk önce siteye DLE scripti kurunca admin panelinde 8-10 tane problem gösteriyo.. mesela cpanelden install.php dosyasının mevcut olduğunu ve ya CHMOD 444 etmemi istiyo.. bunların hepisi aradan kaldırıldı.. yani bunlar hall edildi.. artık admin panelinde bu problemler yok.
ama DLE scriptinde açıklar 8-10 taneyle bitmiyor. bana daha çok açıkları bulmak lazım ki, onları kapatayım..

DLE scriptinde cok güvenlik acigi oldugunu biliyorum. Programlar vs. pek yardimci olmuyor. Site adresini gönderin bi inceleyim..

tamam, özel mesajla gönderiyorum.. malum burada yazmak yasak.
kardeş mesaj gönderemiyorum.. forumda 20 tane yorum yazmam gerekmiş.. mecbur burada yazıcam
>>>site bu<<<

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.