Çözüldü Sitemin Reklamını Nasıl Yapabilirim

fortex78

Üye
24 Mar 2015
250
0
Manisa
Herkese iyi forumlar, benim instagram takipçi beğeni izlenme vs sattığım sitem var, birde hosting satışı vs yaptığım 2. bir sitem daha var ben bu 2 siteye nerelerde ne tür reklamar yapabilirim fikirerinizi söylerseniz çok sevinirim şimdiden çok teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

CH4M3

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,926
16
php island
Merhaba değerli üyemiz, Google Adwords ile sitenizin reklamını yapabilirsiniz. Ama sağlıklı ve kaliteli reklam yapmadan önce Google Dijital Atölyeden ilk önce Google Dijital Sertifika almanızı temenni ederim. Çünkü nasıl daha iyi reklam yapabileceğiniz ve paranızı daha iyi nasıl harcayabileceğiniz gibi bir sürü konu hakkında bilgiler veriyor, sertifika ile birlikte iş alanında daha tecrübeli ve bilgili bir kişi olarak devam ediyorsunuz. Büyük katkısı oluyor tavsiye ederim. Google Adwords sitesine gitmek için BURAYA Google Dijital Sertifika hakkında daha detaylı bilgi için BURAYA tıklayabilirsiniz..

Pixuima

Yeni üye
18 Mar 2018
41
0
r10 gibi forumlarda adwords den daha ucuz fiyata hatta bir paket sigara parasına SEO çalışması yapan firmalar bile var.

Hacı adam reklam yapmak istiyor :D ama arkadaşın dediğini anlamı şu "R10 gibi forumlarda sitesinde ücretli reklam alanı veren kullanıcılar var. Onlarla görüşebilirsin.". Ama bu konuyu açan kişinin istediği ücretsiz reklam.

Tepe Göz

Katılımcı Üye
14 Haz 2017
258
0
Anlıyorum
Hacı adam reklam yapmak istiyor :D ama arkadaşın dediğini anlamı şu "R10 gibi forumlarda sitesinde ücretli reklam alanı veren kullanıcılar var. Onlarla görüşebilirsin.". Ama bu konuyu açan kişinin istediği ücretsiz reklam.

SEO çalışmalarının getireceği müşteriyi reklamlardan daha çok alabilir.HACI.
Birşeyler kazanabilmek için birşeyler de harcaması gerekli.

Pixuima

Yeni üye
18 Mar 2018
41
0
SEO çalışmalarının getireceği müşteriyi reklamlardan daha çok alabilir.HACI.
Birşeyler kazanabilmek için birşeyler de harcaması gerekli.

Haklısınız fakat web sitesine herhangi bir tıklanma almıyorsa seo çalışmalarının ne getirisi olabilir ki? Ayrıca "HACI" kelimesini samimi anlamda söylemiştim. Bana karşı atak olarak iletmeniz ücüzü oldu. Konuyu açan arkadaşım ücretsiz reklam vermek için platform arıyor.

Tepe Göz

Katılımcı Üye
14 Haz 2017
258
0
Anlıyorum
Haklısınız fakat web sitesine herhangi bir tıklanma almıyorsa seo çalışmalarının ne getirisi olabilir ki? Ayrıca "HACI" kelimesini samimi anlamda söylemiştim. Bana karşı atak olarak iletmeniz ücüzü oldu. Konuyu açan arkadaşım ücretsiz reklam vermek için platform arıyor.

SEO ile google sıralamasını zaten yükseltebilir 1 tıklanıyorsa 10 tıklanır.

M4K4R

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
4,368
3
Facebook, Instagram hesabınızda paylaşım yaparak veya sayfa konuların altına link bırakarak.

Bunları yapmak yerine Facebook dan reklamda alabilirsiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.