Çözüldü Siyah Ekran Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HyltMan

Üye
8 Ocak 2017
156
0
Merhaba bugun nvidia uygulamasina tikladigimda
"şu anda nvidia gpu'ya bağlı bir ekran kullanmıyorsunuz"
Hatasıyla karsilastim bende gidip aygit yoneticisinden ekran kartini guncellestireyim dedim guncellestirme esnasinda pc dondu 10 dk boyunca tepki vermedi bende kapattim acinca resimde gordugunuz gibi siyah ekranda kaldi mouse ve aga baglanip baglanmadigim gozukuyor sadece yardim eder misiniz lütfen

Resim linki :
9mMzkN.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

AngelRayt

Uzman üye
13 Eki 2015
1,352
15
Python
Leptop ise çift ekran kartlıdır. Güvenli moddan başlatarak bilgisayarını açabilirsin.(Nvida devre dışı kalır)

Bu arada işletim sistemin ney di

CH4M3

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,926
16
php island
Tesekkurler ama maalesef orda yazanlar da çözüm olmadı bios guncellemesini yapmama ragmen halen açılmıyor guvenli modda baslatmayi biliyormusun dostum?

Ekranınız hala açıldığında siyah gözükmüyorsa Ayarlara girip Güncelleme & Güvenlik > Kurtarma > Gelişmiş Başlatma > Yeniden Başlat adımlarını takip ederek güvenli modda açabilirsiniz. Eğer bilgisayarınız Masaüstğ ise size 3 tane verdiğim linkin 1. sıradakine tıklayıp son mesajı iyi okuyunuz. Kabloları yanlış bağlamanızdan kaynaklanıyor olabilir. Ayrıca Güvenli modda başlatmanın diğer yollarına buradan bakabilirsiniz, TIKLA

HyltMan

Üye
8 Ocak 2017
156
0
Ekranınız hala açıldığında siyah gözükmüyorsa Ayarlara girip Güncelleme & Güvenlik > Kurtarma > Gelişmiş Başlatma > Yeniden Başlat adımlarını takip ederek güvenli modda açabilirsiniz. Eğer bilgisayarınız Masaüstğ ise size 3 tane verdiğim linkin 1. sıradakine tıklayıp son mesajı iyi okuyunuz. Kabloları yanlış bağlamanızdan kaynaklanıyor olabilir. Ayrıca Güvenli modda başlatmanın diğer yollarına buradan bakabilirsiniz, TIKLA

Dostum hp marka laptop a sahibim hp acilis ekranindan sonra normalde kilit ekrani gelirdi simdi direk siyah ekran geliyor mouse ve ag simgesi tek gozukuyor resimde gozuktugu gibi

alemdar2002

Kıdemli Üye
8 Eki 2013
2,054
4
Dünya
//Çözüldü

Sorun çözüldü konumu kilitleyip ve silebilirmisiniz acaba

Konu içeriği incelemiş olup
sorunun çözüldüğüne kaanat getirilmiş ve daha fazla post kasılmasını
önlemek sorunu yaşayan diğer üyelerimizin arama yaptıklarında daha
kolay bulması için konu kilitlenip "çözüldü" ibaresi eklenmiştir. Eğer
konu sahibinin sorunu devam ediyorsa özel mesaj ile belirtebilir konunun
açılmasını rica edebilir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.