Sizce en büyük intikam nedir ?

Mporgan

Katılımcı Üye
7 Kas 2011
774
0
Klavye'den :)
İyi geceler arkadaşlar. Başlıktada belirttiğim gibi, Sizce arkadaşınıza yapılabilecek enbüyük intikam nedir ? Yorumlarınızı bekliyorum ..

İyi geceler. :)

Webservant

Uzman üye
9 Nis 2012
1,434
0
İstanbul
gözlerini kızgın demirle dağlayıp koltuk altından demir kancaya geçireceksin altında ise büyük bi ateş yakacaksın ateşe dayanamayı çırpındıkça koltuk altından boynuna kadar eti parçalanacak ya ateşe düşecek yada ateşe düşmeden üstünde yana yana kızaracak ölüsünü alıp meydanda vinçle sallandıracaksın bak bakalım başkası birdaha onun yaptığını yapabilecekmi(artık ne yaptıysa)

dotolivo

Üye
21 Eyl 2012
248
0
gözlerini kızgın demirle dağlayıp koltuk altından demir kancaya geçireceksin altında ise büyük bi ateş yakacaksın ateşe dayanamayı çırpındıkça koltuk altından boynuna kadar eti parçalanacak ya ateşe düşecek yada ateşe düşmeden üstünde yana yana kızaracak ölüsünü alıp meydanda vinçle sallandıracaksın bak bakalım başkası birdaha onun yaptığını yapabilecekmi(artık ne yaptıysa)

Üstad nasıl bir giriş yapmışsın öyle,okumaya başlar başlamaz güldüm nedensizce :D

Mporgan

Katılımcı Üye
7 Kas 2011
774
0

O neydi o öylee ? :D Çin işkencelerinden bir parça okumuş gibi hissettim kendimi. Aslında öyle yapmak lazım da .. Neyse. :)

Öbür intikamlara gelirsek eğer susmak ve unutmak bence benım daha cok canımı yakar. :) Sağolun yinede . :)

Webservant

Uzman üye
9 Nis 2012
1,434
0
İstanbul
haha ya yemeyin beni cool gözükmek için böyle söylüyosunuz hepiniz realde elinizde satırla sopalarla gezen elemanlarsınız biliyoruz :D kan akacak blader :D

|~Hérmés~|

Kıdemli Üye
5 Tem 2012
2,509
0
İstanbul

Korktum.

Turk38Bjk

Kıdemli Üye
1 Şub 2012
2,417
2
Ötüken
yaptığı şeye göre değişir. Mesela teröristse verceksin bana. Komandonun kasaturasıyla işkence ederim. tırnaklarını söker sonra parmaklarını keserim. sonra kan kaybından ölmesin diye parmaklarını dikerim. daha önce geberen bi leştende biraz kan takviyesi. sonra işkenceye devam bu sefer gözlerini iğneleyeceksin. kulaklarını delgi ile deleceksin. her tarafını kıracaksın. son olarak kapanıştada uyuşturmadan açık ameliyat yapcaksın. iç organlarını sıkacaksın şerefsizin ağzından kan gelecek. bu arada önceden ağzınıda dikmiş olcaksınız ki bağırmak için ağzını açınca ağzı parçalansın şerefsizin

hacker01907

Katılımcı Üye
12 Ağu 2012
365
0
haha ya yemeyin beni cool gözükmek için böyle söylüyosunuz hepiniz realde elinizde satırla sopalarla gezen elemanlarsınız biliyoruz :D kan akacak blader :D

yoo cok sakin insanımdır , bazen çok sinirlenirim de genelde öyle yani , öle kavga felan başı belaya almaya gerek yokki yanlş bişey olur bi de onl uğraşırsın felan uğraşmaya deymez :D :D :D

Webservant

Uzman üye
9 Nis 2012
1,434
0
İstanbul
yoo cok sakin insanımdır , bazen çok sinirlenirim de genelde öyle yani , öle kavga felan başı belaya almaya gerek yokki yanlş bişey olur bi de onl uğraşırsın felan uğraşmaya deymez :D :D :D

zaten bende çok cool biriyimdir sülalem rahat benim :D böyle çok rahatımdır semt bizimmiş gibi rahatımdır :) şaka bi yana bizim mahallede birini dövdüler ozamandan beri ölümüne kavgaya karşıyım :D ufaktan dayak atayım yada yiyim yeter

Allah düşmanımın başına vermesin çocuk felç kaldı konuşamıyo kırılmadık kemik kalmadı Rabbim kimseye öyle bir acı vermez inşallah

hacker01907

Katılımcı Üye
12 Ağu 2012
365
0
zaten bende çok cool biriyimdir sülalem rahat benim :D böyle çok rahatımdır semt bizimmiş gibi rahatımdır :) şaka bi yana bizim mahallede birini dövdüler ozamandan beri ölümüne kavgaya karşıyım :D ufaktan dayak atayım yada yiyim yeter

Allah düşmanımın başına vermesin çocuk felç kaldı konuşamıyo kırılmadık kemik kalmadı Rabbim kimseye öyle bir acı vermez inşallah

yani işte hadi küçük çocuk kavga eder fazla bişi olmaz bi tokat atar geçerler de, orta okuldan itibaren kavgalarda böyle tehlikeler artıyo . çünkü kendini kontrol edemiyo yani kavga başladımı zaten adrenalinin verdiği coşkuyla neresine vurduğundan haberin olmaz sadece vurursun .
sakat iş beyler kaçın kavga çıkartcak biri olursa :D erkekliğin 10 da 9 u kaçmakmış :D :D mantıklı olan o yani kavga edipde kime ne ispatlıcaksınki anca ya seni döverler yaralanırsın , ya sen döversin yaralarsın başın belaya girer. boş iş bunlar ölecez gidecez değermi .

SH!FT

Uzman üye
20 Haz 2009
1,426
0
İşkence edilecek birşey yaptıysa; aç, susuz bırakacaksın.Cinsel organına kızgın demir deydireceksin(her sabah). Tüm değerlerini elinden alacaksın(işini, eşini, servetini vs.) Elini ayağını tavana bağladıntan sonra piramite oturtmak var(çin stili).
Kızgın güneş altında kuma gömüp, haşeratı üzerine salmak. 300 kızgın kişinin arasına salıp linç girişimi.
Not: bu baş ağrısıyla her türlü pislik aklıma geliyor. :RpS_sleep:

yada affetmek.
:RpS_thumbdn:

Mporgan

Katılımcı Üye
7 Kas 2011
774
0
Çin işkenceleri vardıya hani , işte burada bulunanlarda Türk işkenceleri. Süper , ama ben daha uygun daha yapılabilir birşeyler olsun istiyorum :D :D Dayak yok , Dövmek yok. Sinirlendirmek var , yaptığının arkasından yüzüne hunharca gulmek var. Hepsi bu. :D :D Ama işte ne yapmak lazımdır o aklıma gelmıyor :D :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.