Sizce En Etkili Yakın Dövüş Silahı

Hangi Yakın Dövüş Silahı?

• Sustalı Bıçak

Oy: 1 11.1%
  • Muşta

Oy: 2 22.2%
  • Biber Gazı

Oy: 4 44.4%
  • Çakı

Oy: 0 0.0%
  • Bileğime Güvenirim Arkadaş!

Oy: 2 22.2%

• Kullanılan toplam oy
    9

DonCorleone28

Katılımcı Üye
11 Tem 2013
699
0
33
ateşli bir kavga başlamak üzere.. yanınızda en com hangi ateşsiz silah olmasını istersiniz? neden? bu konu altında bunu tartışacağız..

Black-Spy'

Özel Üye
31 Ocak 2013
6,030
4
İstanbul
Normalde kavga etmeyi sevmem edersem de emanet kullanmam ama durum o kadar ciddi ise sustalı muştayı kullanmaktan çekinmem.

mu%C5%9Fta_627154.jpg

RAUN

Efsane Grafiker
19 Haz 2011
6,697
113
Reykjavik
Şu bir gerçektir ki yok muşta yok sustalı yok bileğime güvenirim delikanlılık falan bırakın bu ayakları beyler ;) Kendi fikrimi söyliyim açık ara farkla biber gazıdır, sen o muştayı aldığın zaman adama saplayamazsın hiçbir insanın yaradılışında yoktur böyle bir şey insan vucuduna bir şey saplamak o kadar basit değildir.Karşında kum torbası yok o elinde öyle süs diye durur ama biber gazını istediğin gibi heyecan yapsan bile ölümüne sıkarsın :D Lütfen arkadaşlar gerçekçi olalım. :)

DonCorleone28

Katılımcı Üye
11 Tem 2013
699
0
33
Şu bir gerçektir ki yok muşta yok sustalı yok bileğime güvenirim delikanlılık falan bırakın bu ayakları beyler ;) Kendi fikrimi söyliyim açık ara farkla biber gazıdır, sen o muştayı aldığın zaman adama saplayamazsın hiçbir insanın yaradılışında yoktur böyle bir şey insan vucuduna bir şey saplamak o kadar basit değildir.Karşında kum torbası yok o elinde öyle süs diye durur ama biber gazını istediğin gibi heyecan yapsan bile ölümüne sıkarsın :D Lütfen arkadaşlar gerçekçi olalım. :)

bi bakima haklısın hem biber gazi tamamen yasaldir :)

angora544

Katılımcı Üye
28 May 2014
654
0
Sakarya
Siz öyle sanın diyelimki doncorloe onume geliyorsun hemen biber gazını çıkardım sıktım üstüne ardından allah ne verdiyse giriştim boyle daha mantıklı diilmi sencede

Son düzenleme:

DonCorleone28

Katılımcı Üye
11 Tem 2013
699
0
33
Siz öyle sanın diyelimki doncorloe onume geliyorsun hemen biber gazını çıkardım sıktım üstüne ardından allah ne verdiyse giriştim boyle daha mantıklı diilmi sencede

şimdi o da var da, Ama mesela muştayi çikarinca rakibin bir yusuf yusuf oluyor :) belki sen o korkudan biber gazini tam sıkamadan Ben elmacik kemigini in Ufak ediverdim o zaman ne yapicaz :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.