Sizce Kurtlar Vadisinin Yayından Kaldırılması Doğru Mu?

Sizce Kurtlar Vadisinin Yayından Kaldırılması Doğru Mu?

• Doğru

Oy: 73 18.4%
  • Doğru Değil

Oy: 324 81.6%

• Kullanılan toplam oy
    397
Heryıl milyonlarca şehit verdiğimizi biz bilmiyormuyuz ? Öyle yada böyle şehitlerimize üzülüyoruz ama en iyi o acıyı tadan bilir.Şehit ailelerinin acısını paylaşmamız kamooyu önünde bunu yansıtmaları suçmu ? Kv'i kaldıran nasıl bir zihniyet?

Hele ki .. 'Hepimiz Ermeniyiz' die bağıran bir topluma.Siz türksünüz arkadaşlar diye birkez daha hatırlatmanın neresi yanlış ?

Kürt ve Türk deniliyor.Yıllardır konuşulan olay.Aslında türküde kürdüde , kendilerinin et ve tırnak olduklarını ayrılamıyacaklarını kardeş olduklarını bildikleri halde bazı kesimler tarafından ne yazıkki düşman konumunda göstertiliyor.

TV'i kapattığınızda izlediğinizin dizi olduğunu anlıyabilmeniz bunu algılıyabilmeniz lazım.KV'i izledikten sonra eline bi tesbih beline bi kuru sıkı tabanca takıp dışarlarda gezmekle olmaz milliyetçilik.

Uzun lafın kısası..Bu dizi öle yada böle gerenk cinemada gerekse sanal ortamda yayınlanır.Bunun önüne kimse geçemez.Zaten bana göre geçmemelide , yaşanılanların hepsi hayal ürünüdür deniliyorsa bile.Dizi yansıtılanların hangisi hayal ürünü hangisi değil bunu türkiyede yaşıyan herkez ayırt edebilir.

4ever KV!

OML

Yeni üye
8 Şub 2007
6
0
kurtlar vadisi bildiginiz gibi 3 sene yayınlandı ama kaldırılmadı kimse sesini bile çıkarmadı ve ondan sonra kurtlar vadisi terör çıktı ilk akşam 30 milyon insanı ekran başına topladı ve ertesi hafta yayından kaldırıldı şimdi sorarım sizlere ilki 3 sene yayınlandı ve şiddetin Allahı vardı K vadisi terör daha 1. bölümünde kaldırıldı benim burnuma kötü kokular geliyo sizinde geliyomu bilmiyorum

kopuk_67

Yeni üye
7 Şub 2007
39
0
vatan elden gidiyor

mrb arkadaşlar öncelikle şunu söyliyeyim.Ben kurtlar vadisinin kalktığı için bende üzgünüm .Ama diyorusnuz ki kurtlar vadisi ni n kalkmasını kürtler istedi.Bu devlette kürtler sözü geçiyor falan gibisinden yazılar yazmıssınız.Bence yaptığınız şey yanlış.Bu şekilde siz devleti parçalıyorsunuz.Neymiş efendim kürtler,lazlar,kıvırcıklar,zenginler,fakirler gibi türküyede bu şekilde gruplandırılmaya başlan dı .Bana göre bu devletin parçalanmaya başlamasının bir göstergesidir.Lütfen arkadaşlar bu şekilde gruplandırma yapmayınız.Bunlar bir türk evladına yakışmıyor.Bizim Cumhuriyetimizde böyle gruplandırmalar olmaması lazım.Biz hepimiz türk milleti olarak hepimiz kardeşiz.Lütfen gruplandırma yapmayınız.

vurucu_-_tim

Yeni üye
19 Şub 2007
3
0
dogru degil allah onların belasını versin ne güzel izliyoruz hemen kaldırdılar bende onların yakında hayattan ilşkisini kesecem

cufucuf

Yeni üye
20 Ocak 2007
23
0
Memlekette bazı gerçeklerin birileri tarafından söylenmesi lazım. Kurtlar Vadisi bu işlevi yerine getiriyor. Diğer taraftan ne yazık ki her şeyden kötü etkilenen bir grup var memlekette. Bir şeyin faydasına değil de zararına bakan bir grup kim bunlar acaba??????? Adam film izler insan öldürür. Bir şey görür adam öldürür. Bunlara Eğitim Şart....

saspurs

Yeni üye
19 Şub 2007
1
0
kardesım kutlar vadısını ızlemem ama kaldırılmasına karsıyım o zaman butun dızıler kalksın hep beraber rtuk e telefon edelım kaldıralım dızılerı sacma bı gerekce

ByToluidin

Özel Üye
27 Ocak 2007
3,178
604
BEYLER BU FİLMİN KALDIRILMASINI İSTEYENLER TÜRKLERİ SEVMİYENLERDİR..pkk TERÖR ÖRGÜTÜNÜN İŞİDİR:.........

TuT@NK@M0N

Uzman üye
3 Tem 2006
1,288
5
bence içerigi değişebilirdi dizinin kaldırılması biraz ağır oldu ama gençler açısından iyi oldu çünkü herkez kendini polat çakır felan zannediyor.

kaptan_3334

Yeni üye
20 Ocak 2007
8
0
ya bence bi taraftan kötü oldu ama en dogrusu kaldırıloması çünkü öğrenci kardeşlerimiz baya bi coşuyorlar vallah üzülüyorum onların adına geleceklerını yok eedıyorlar :(:(

matrakercan

Yeni üye
20 Şub 2007
3
0
38
bursa
Birisi Çıkıyor Benim Oğlum Polata Özendi Onun Yüzünden Öldü..
Bende Rambo ya Özenmiştim O neden Kaldırılmadı Neden:Çünki Kurtlar Vadisi Dizisinin Düşmanı Çoktu...
Abi 3/5 kişinin Sözleriyle Böyle Olmaması Gerek Türkiye de Yaşıyoruz be kardeşim....:mad:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.