Sizce polat ne zaman ölecek

Jobs

Kadim Üye
15 Eki 2014
5,122
4
-
Filim 224 . De Bitecek Diyorlar Bilmiyorum Ama Filimi Final Sahnesinde Ölücek İnşallah Ömer Baba Gibi Secdede Ölür :)

Sword-King

Katılımcı Üye
23 Tem 2014
739
0
Polat Alemdar yani Necati Şaşmaz ın gerçek sesi beni gerçekten şaşırtdı...

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Reytingler düştüğünde ölür. Yani diziyi bitirirlerken. Ki bu gidişle sayın Şaşmaz diziden aldığı paranın 2-3 katı teklif alıp başka bir diziye geçmez ise o başka. Zaten reytinglerin düşeceğini de zannetmiyorum. 2. Sınıf senaristlerin yazdığı sığ senaryoları koyun gibi izlesin halkımız.

aqero

Kıdemli Üye
14 Eki 2014
3,284
0
Turan
Reel de ölmeden ölmez dizide :)

Şaka saka Allah uzun omur versin de.

Bitmez ya reyting azalmiyor ama bi zaman sonra sacmalamaya baslicak zaten o aralar biter ama Polat yine de ölmez :)

28 Ocak 2015
113
0
O ölmezki dizinin baş oyuncusu o üstelik dizi ilk başlarda tam mafya dizisiydi sanki şimdi biraz değişti ya :/

meda141

Yeni üye
4 Haz 2015
48
0
Polat seneye ölecek hatta ölmeyecek kendini öldürttürecek wikide öyle yazıyo

sonx

Yeni üye
7 Tem 2014
27
0
polat keşke Jon snow a ölümsüzlük şifresini verseydi yazık oldu snow a :S

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.