Sizce Sap'ye ki yoksa .NET mi ?

The Ariza

Üye
13 Ocak 2018
58
0
Mumbai
Selam arkadaşlar,kariyer ve maaş olanakları bakımından SAP mi daha iyidir yoksa .NET mi SAP ile .NET in ne gibi bi ilgisi var derseniz Kurumsal firmalardaki Erp yazılımları SAP ile entegre çalışır.Dolayisiyla SAP danısmanları ve .NET Developer'lar birlikte çalışırlar(bazıdurumlarda).Firma içinde .NET'den SAP'ye veya tersine alan değiştirme seçenekleri sunuluyor kimi .NET'i övüyor kimi SAP'yi benimde kafama takıldı sorayım dedim bakalım sizler ne düşünüyosunuz.

akovskiniz

Kıdemli Üye
7 Ocak 2016
3,636
50
23
akovskiniz.php
SAP çok bilinmiyor developerler tarafından .NET bilen çok fazla SAP'a yönlenip kendini geliştirebilirsen gayet iyi olabilir,

SAP çok bilinmiyor developerler tarafından

bunu neye dayanarak söyledim dersen şuana kadar tanıdıklarım arasında kullanan görmedim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.