Sizde İndex Sahibi Olabilirsiniz

EmreNlbnt1

Katılımcı Üye
28 Haz 2016
267
0
Gidiyoruz
Merhaba arkadaşlar bugun profesyonel şekilde yapılmış olan indexleri sizlerle paylaşacağım bu indexler dediğim gibi profesyonel şekilde yapılmış yapım süresi en az 1 Hafta dır. İndexi indirdiğiniz zaman lütfen adımı Silmeyiniz.şimdi nasıl indireceğinize geçelim;
(Not=Ben sizler için index bulup siteye koyuyorum %60 Buluyorum %40 kendim yapıyorum.
Sahsen Tüm İndexler Benim Değil)

1- Bu İndexler Nerede?
Paratonel Sitesine Gidiyoruz.
Resim
(İndexlere bakmak için üstüne tıklayınız.)

2- Seçmiş Olduğunuz Nasıl İndiririz?
Tekrardan Paratonel sitesine gidiyoruz
seçmiş olduğumuz indexin üstine sağ tıklayıp Hedefi farklı kaydet diyoruz (uzantıyı .html yapınız.)
Resim

3-Nasıl Editleriz?
Öncelikle bir program kurmanız gerek
https://notepad-plus-plus.org Bu programı indiriyorsunz daha sonra
indirmiş olduğunuz dosyanın üzerine sağ tıklayıp
Edit with NotepPad++ ya tıklıyoruz.
Resim

4-İndexi Nasıl Siteye Koyarım?

Anlatımı Mevcuttur Bir Arkadaşımız Çekmiş
Video: [ame]https://www.youtube.com/watch?v=WnJgcNFJBbI[/ame]

Son düzenleme:

ByKaranlikGece

Kıdemli Üye
27 Mar 2016
2,543
2
Cc+
Ellerine Emegine Saglik Dostum

Yeniler icin Ve
Yeni Basliyanlar icin
Bu Ise
Güzel Bir Bilgi
Makelesi Paylasmisin :RpS_wink:

UnconscionabLe58

Katılımcı Üye
27 Şub 2016
735
2
20
Dostum index yapmak anladık fakat bu indexi siteyede koyabiliyoruz fakat siteye nasıl girecez yani siteyi nasıl hacklicez xss , sql açık bulup ws. bunun ile alakalıda bir konu açarsan mükemmel olur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.