Size Güzel Bir Korku Hikayesi :) ( Basımdan geçti )

Ze0LLe

Katılımcı Üye
16 Eyl 2010
330
0
İstanbul / ataşehir
merhaba arkadaslar size büyük istanbul ümraniye carfoursa nın az ilersindeki mezarlıkta başımdan geçen bir olayı anlatacagım..

Bir gün ben ve arkdaslarım evde oturuyorduk konusulurken ortaya akraba mevsuzu acıldı zaten 4 kısıyız herkez dedem nenem halam amcam öldü fln diye konusuyoruz rastlantı üzerine hepimizin yakınları o mezarlıktaymıs gitmeye karar verdık hepsini ziyarat edecektik biraz tabi erkeklik var :) saat aksam 10 gibiydi birisi dio ben orda 1 gece kalırım 1 si dio ben 1 hafta fln neyse arabayla geldık saatime baktıgımda saatin 20:38 oldugunu adım gibi hatırlıyorum.. Kapıdan girdiğimizde in cin top oynuo neyse 1-2 arkadasımızın akrabasını ziyarat ettikten sonra mezarlıgın en tepesınde oldugmuzu fark ettık . Bir arkdasım birden bagırarak yerde golgeler var diye bağırdı gerçekten baktıgımızda yerde hareketlı golgeler vardı bızım veya cevrede birisi olmadıgından baskasının olması mumkun degıl tabi bu an 6-7 sn surdu daha sonra olayın sokunu atlatamadan bir abi sanırım 30 - 35 yasları arasında üzerinde park gorevlilerine benzer bir kıyafet olan bir adamdı . Durun durun diye bagırdı biz buyur abi ne vardı dedim ve daha demınkı gurultu seslerı sızdenmı geldı ? dedi bizde evet golgeler hareketli gorudugumuzu sandık diyerek cevapladık ( sandık dememizin sebebi oyle bir sey gercek olamayacagındandı ) abi de bize burdkiler sesten hoslanmaz rahatsız etmeyın diyerek tebessüm etti .. biz ona çıkısı sorduk çok tenha bır yere bizi yonlendırdı ve tarif etti bizde devam ettik ve kafesli bir mezar gorduk halıyle merak demirli bayraklı bir mezara baktıgımızda şok olduk o abinin resmi hayrete dustuk ve sadece bir benzerlık oldugunu tahmın ettık fakat o zamanki yıl 2008 di ve dogum tarihide 1964 tü ve mezar konma tarihi yazan yere baktıgımıza 4 yıl oncesı gozukuyordu ( daha once belırtıgım gibi gorudugmuz adam 30-40 yasları arasında biriydi ..) eve gittiğimizde herkez olayın şokunda :) O gunden sonra hiç birimiz unutamadık :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.