Skype Sesimizi kız sesi yapma

25 Mar 2015
96
1
İstanbul
Skype'de birkaç kişiyle görüşme yapacağım fakat beni kız sanıyorlar. Sesimi kız sesi yapacak bir program benzeri birşey yok mu? Varsa yardım lütfen. Acil.

26A

Katılımcı Üye
3 Haz 2015
532
0
28
Erzurum
Aslında çaresi varda tam olarak bir program olduğunu söyleyemem ama hiç olmazdan iyidir. Müzik grubumda vokalimizin ses gücünün yetersiz kaldığı veya ses aralığını yakalayamadığımız yerlerde bir müzik yazılımı ile sesi üzerinde oynayıp istetiğimiz ses aralığını elde edebiliyoruz. Arada eğlencesine kendi sesimiz üzerinde oynuyoruz. Sesimiz kadın sesine çok yakın oluyor. Yalnız bunun için güçlü bir mikrofon ve bilgisayarında sağlam bir ses kartı olmalı (yoksa müzik marketlere gidip küçük bir amfi kirala o da işini görür.) son olarak bağladığın mikrofonu skype'de birinci olarak ata. Biraz konuya uzak oldu ama belki işine yarayabilir.

Ege1453

Üye
9 Eyl 2015
248
0
Nereye...
Kardeşim ClownFish'i Çalıştırma Konusunda Yardım İstersen Yardım Edebilirim? Skype / Seçenekler / Gelişmiş / Diğer Programların Skype İle Etkileşimi / Oradanda Clownfish Uygulamasına Tik İşareti Koyduğunuzda Açılabilir CF.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.