SM ile ip gizleme %100

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

torun1993

Kıdemli Üye
24 Haz 2013
2,302
1
GünahŞehri
Sosyal mühendislik ile ip gizleme %100 ip adresinizin bulunmamasını sağlayabilir.
Örnek olarak kurbanın banka verilerine ulaştınız..Kurban pc'de ve online bankacılık sistemine giriş yapmış ise Not : hesap bilgilerini edinseniz bile sisteme giriş sağlayabilmek için mesaj onayı isteyecektir orda çuvallarsınız.Onun için giriş yapmış ise diyorum . Sizde RAT yardımıyla kurbanın PC'desiniz.Hızlı olucaksınız ve sistemi kilitleyip hızlı bir şekilde paraları ukasha veya herhangi bir kayıtsız paraya çevireceksiniz ..Sonra farklı yerlerde bozduracaksınız.ee hani ip gizleme diyenleriniz vardır..Konuya giriyorum :
Şimdi bir mekana gideceksiniz dikkat edin kamera olmasın.Teamviewer veya herhangi bir uzak masaüstü bağlantı programı ile fransadaki bir arkadaşınızın bilgisayarına bağlanacaksınız (interneti hacklediği bir ev ağından alması lazım) ve ordaki bilgisayardan da ingilteredeki bir arkadaşınızın bilgisayarına bağlanacaksınız ancak bu ingilteredeki arkadaşınız bir barda veya cafe tarzı yerden erişim sağlayacak..(ağı ne kadar genişletirseniz o kadar iyi)..İngilteredeki arkadaşınızın bilgisayarı ile en başta anlattığım işlemleri yapabilirsiniz.Sonucunda ise kendinizi hayalet olarak tanımlayabilirsiniz..Not olarak belirtiyim.İşlemler bittikten sonra bilgisayarları çöpe atın .Bu paylaşım tamamen bana aittir.Sizde zekanızı kullanarak farklı metodlar ile programların yapamadığı işlemleri yapabilirsiniz..Tabi bu kadar uğraşmaya gerek yok derseniz eğer..Alın 2. el bir notebook sizin olmayan bir internet ile kurbanın pcye rat ile bağlanıp(rat ile sınırlı değil).Kurbanın parasını alabilirsiniz.(para ile sınırlı değil örnek üzerinden anlatıyorum sadece.)Sonra o notebook'u çöpe atın .Gizlilik önemli.

Yardımcı olabildiysem eğer Teşekkür butonuna bir click atmanız yeterli .. :RpS_crying:

Son düzenleme:

torun1993

Kıdemli Üye
24 Haz 2013
2,302
1
GünahŞehri
Okudum şu uluslar arası olayını hala çözebilmiş değilim...o kadar uğraşıcağımıza ip gizleme kullanırız :D

Dostum ip gizleme diye bir program yoktur vardır ama Dediğim gibi telekomda kayıtlarımız var anında enseleniriz..Bu yöntem ile ipmizi telekomdan saptırıyoruz bir nevi..Çünkü anlattığım gibi en sonra ing.'den giriliyor sisteme ve o pcden hallediliyor işlemler..Bu sayede ip adresimizden enselenme olasılığımız yok.İng. 'deki arkadaşımız zaten kamerasız bir ortamdan farklı bir internet aracılığıyla giriyor ve işlem sonuında bilgisayarlar çöpe gidiyor ..Kimseye birşey olmuyor. paraları aklama konusunda kendiniz birşeyler üretin ukash sadece bir yolu

BarisJKaraali

Kıdemli Üye
5 May 2013
2,653
0
Istanbul
Dostum ip gizleme diye bir program yoktur vardır ama Dediğim gibi telekomda kayıtlarımız var anında enseleniriz..Bu yöntem ile ipmizi telekomdan saptırıyoruz bir nevi..Çünkü anlattığım gibi en sonra ing.'den giriliyor sisteme ve o pcden hallediliyor işlemler..Bu sayede ip adresimizden enselenme olasılığımız yok.İng. 'deki arkadaşımız zaten kamerasız bir ortamdan farklı bir internet aracılığıyla giriyor ve işlem sonuında bilgisayarlar çöpe gidiyor ..Kimseye birşey olmuyor. paraları aklama konusunda kendiniz birşeyler üretin ukash sadece bir yolu

anladım.

berkhakann

Katılımcı Üye
27 Haz 2013
505
0

gerçekten çok yararlı bir konu üstadım sabitlik konu helal

splendor1

Katılımcı Üye
4 Eyl 2008
487
0
Adanalıyık
kardeş yapılacaklar mantıklı çünkü evde kendi internet ağınla giripte ip gizleme diye birşey yoktur.Uzun boylu olaylarda seni çok rahatlıkla bulurlar

kmc60

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,206
6
Her yer
konunun ip gizleme ile pek alakası yok senin bahsettiğin bir hackerlik türü..bunu biliyorsun.. // Tavsiyem Böyle işlerle uğraşmayın burdaki amacınız sadece pc bilginizi geliştirmek olsun hazır Mübarek Ramazandayız lütfen kötü düşüncelerimizden arınalım.. // Allah kimsenin boğazıdan haram lokma sokmasın..

torun1993

Kıdemli Üye
24 Haz 2013
2,302
1
GünahŞehri
konunun ip gizleme ile pek alakası yok senin bahsettiğin bir hackerlik türü..bunu biliyorsun.. // Tavsiyem Böyle işlerle uğraşmayın burdaki amacınız sadece pc bilginizi geliştirmek olsun hazır Mübarek Ramazandayız lütfen kötü düşüncelerimizden arınalım.. // Allah kimsenin boğazıdan haram lokma sokmasın..

Sende sıkılıp yarım yamalak okuyanlardansın değilmi ..Nerde pek alakası yok .Bir konu üzerinden yola çıkarak anlattım durumu.Amin cümlemizin inşAllah

xMRLooK

Yeni üye
22 Tem 2013
42
0
İzmir
Hepsini okudum çok saol önemli yerlere değinmişsin artık aldığımız parayla 2.el notebook alırız ve devam :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.