Smm leader .com sitesi hakkıında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AVC1

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
531
0
Merhaba Arkadaşlar BEN smmleader.com a para yatırdım guvenlıydı dıye sımdı takıpcı alıyorum hesaba gelmıyor sıparıs oyle duruyor yetkılılere mesaj atıyorum bakmıyorlar destekte attım nezaman donerler ya .. alan varsa kaç gunde takıpcıler hesaba ulaşıyor bılen varsa soyleyebılırmı ya.

AVC1

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
531
0
Abi ya okadar guvenlı bır sıteydı noldu sımdı ya. hep benı buluyor boyle aksılıkler zaten .

AVC1

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
531
0
Sen tum hafta çalış sonra cuma gunu paranı al cumartesı paranı at bu sıteye sonra dolandırıldıgını ogren brawo bana. Kendımı şuan şuranın en ger ı zekalı ınsanı olarak goruyorum ya.

'Bertuğ

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,864
1
608
Sen tum hafta çalış sonra cuma gunu paranı al cumartesı paranı at bu sıteye sonra dolandırıldıgını ogren brawo bana. Kendımı şuan şuranın en ger ı zekalı ınsanı olarak goruyorum ya.

Hocam Uslublu Konuşalım Yinede Yöneticiler Uyarabilirler :trl Hocam Keşke Yatırmadan Önce Sorsaydın

Thedarkside85834

Yeni üye
4 Eki 2015
50
0
kardeşim ben kurumedya ve panelhizmetlerinden alıyorum tavsiyemdir yinede kendin bilirsin dakikalar içersinde destek kısmından geri dönüş yapıyorlar fiyatlar da ucuz.

nightmare81

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
623
0
Düzce
Bende smmleader ilk kullananlardan ve bu panelde savunanlardandım fakat sonra işin içine ettiler kesinlikle ilgilenmemeye ve alakasız hizmet vermeye başladılar şuan 0,90 kuruştan chmedya.com'dan yapıyorum şatışımı memnunum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.