Çözüldü Smm Panel Savcılık!

10 Ara 2017
243
0
Rookie
Merhabalar ben bir smm paneline giriş yapıp kendi sitemden apisini kullanıp kendi hesabıma takipçi attım evet salağım :( Daha sonra bu kişi bana instagram dan ulaştı savcılığa vericem seni filan diye bende ben yaptım diyemedim tabiki log kayıtları olsun vs onları attım. Adama bak ben değilim diye ama 2 siteden attım. Birisinde vpn açık diğerinde kapalı idi hangisi olduğunu bilmiyorum. Adam inandı gibi ama savcılık verirsem öğreniriz zaten kim olduğunu dedi 50-100 tl peşinde değilim diyor zaten 60 tl lik attım takipçi ne yapabilirim? İtiraf etsem olmaz

Güncelleme : Adama itiraf ettim. Cevap bekliyorum :(

Son düzenleme:

3vn2odzn

Uzman üye
17 Ocak 2019
1,182
230
Loxcey Sixs
Merhabalar ben bir smm paneline giriş yapıp kendi sitemden apisini kullanıp kendi hesabıma takipçi attım evet salağım :( Daha sonra bu kişi bana instagram dan ulaştı savcılığa vericem seni filan diye bende ben yaptım diyemedim tabiki log kayıtları olsun vs onları attım. Adama bak ben değilim diye ama 2 siteden attım. Birisinde vpn açık diğerinde kapalı idi hangisi olduğunu bilmiyorum. Adam inandı gibi ama savcılık verirsem öğreniriz zaten kim olduğunu dedi 50-100 tl peşinde değilim diyor zaten 60 tl lik attım takipçi ne yapabilirim? İtiraf etsem olmaz

Bu bir suç...
Savcılığa verirse başın ağırır.
Zamanında 20 yaşlarındaki bir kişinin bir kaç websitesinden toplam 2000tl hırsızlık yaptığı için
335 yıl hapis cezası aldığına bakarsak 60tl baya az kalır
ama adama savcılığa vermemesi için yalvararak modunu düşürme.

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya

Madem yaptın ve bir şekilde yakalandın karşı tarafa biraz daha alttan al bir daha yapmayacağını bi anlık yaptığını söyle ki vazgeçsin yoksa sıkıntı çıkabilir.

10 Ara 2017
243
0
Rookie
Arkadaşlar adamla konuştum itiraf ettim herşeyi söyledim ben yaptım dedim kardeşim doğruyu söylediğin için bir şey yapmayacağım zaten düşük bir meblağ dedi hepinize teşekkür ederim aile gibisiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.