Şok eden hayalet fotoğrafı

¢яαηк

Uzman üye
19 Tem 2007
1,692
5
Frankfurt
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]14 yaşındaki Connor Bond tarafından tesadüfen çekilen bu fotoğraftaki "hayalet" İskoçya'da günün en ilginç haber oldu. Hayalet hikayeleriyle ünlü İskoçya'nın Tulloch Kalesi'nde çekilen karede, merdivenlerde yürümekte olan silüetimsi bir figür görülüyor. Kalede yapılan bir düğüne katılan Bond ailesi, hayalet olduğunu düşündükleri figürü, evlerine döndüklerinde resimlere bakarken tesadüfen farketmiş. Fotoğrafta herhangi bir oynama yapmadan hemen uzmanlara gönderdiklerini belirten 52 yaşındaki Mike Bond, çektikleri 200'e yakın fotoğrafın sadece bir tanesinde böyle bir olayla karşılaştıklarını da ekliyor.

Varlığı 1200'lü yıllara kadar dayanan Tullock Kalesi'nde daha önce de bu tür olaylara sık sık rastlanmış. Bunların en ünlüsü ise "Yeşil Leydi" adı verilen ve daha önce kalede yaşadığı rivayet edilen Elizabeth Davidson. Davison'ın hayaletini gördüğünü söyleyen insanların sayısı hiç de az değil.

280520081536385761389_3.jpg
280520081542346445766_3.jpg

[/FONT]

hakan71

Yeni üye
23 Nis 2009
10
0
ben böyle bir şeyi insanlara göstermezdim gülerler die çünkü bende bu habere gülüyorumda

bade sultan

Uzman üye
23 Nis 2009
1,546
0
istanbul
hayalet diye bişey yoktur tabi bu bilinmeyen varlıklara verilen bi ad sadece ama cinler ve ruhlar vardır cinlerde istediği kılıkla gelir bunlar fake olabilir bunu tartışmıyorum ama resmedilmiş yüzlerce cin görüntüsü var

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.