Sokak Hayvanlarına üzerinde adınızın yazılı olduğu mamalar ile bağış yapma imkanı

TheSayokan

Katılımcı Üye
16 Ocak 2016
737
1
Merhaba, www.patileryesin.com isminde direkt olarak sokak hayvanlarına bağış yapan bir site kurdum. Sitenin diğer bağış sitelerinden farkı, bağışlanan mamalar barınaklar yerine sokak hayvanlarına gidiyor ve bu işlem esnasında size fotoğraflar ve video izle gösteriliyor. Siteden sipariş verdiğiniz mamaya, üstünde sizin adınızın veya istediğiniz herhangi bir notun yazılı olduğu sticker'lar yapıştırılıyor, ve sokak hayvanlarına dağıtım esnasında görseller bu şekilde gerçekleşiyor. Sitede ki KUMBARA bölümüne direkt olarak bağış yaparak, sokak hayvanlarının veteriner ihtiyaçlarında da yardımcı olabiliyorsunuz. Benim sitem bu şekilde, bir öneriniz tavsiyeniz varsa dinlemek isterim. Buraya kadar okuyan herkese teşekkür ederimm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.