Sokak lambalarını kapatma

8 Eyl 2016
72
0
konya
Beyler sokak lambaları nasıl telden kapatırım önceden no vardı o nu yazında sms görderdim zaman kapalıyorlu ama şimdi olmuyor nasıl oolcak o iş

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
SCADA'sı tamamlanmış bir yerde bunu yapman imkan dahilinde değildir. Çalık YEDAŞ'ın scada program incelemesine danışman olarak şahsen katıldım, hiç bir açık nokta yok.

8 Eyl 2016
72
0
konya
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=NKrKiHbWj2E[/ame] Bu video İlk cıktı Zaman Benim knkdim Konuşuk Buluşuk anlatdı bana tami 2015 de oldu bu olay Biz Girdik Bizim mahhaleye Ve kappatıtk Bi süre Sistem Otmatik Olarak Açtı ama bi sürelige kapattık o zmnlar lamba direginde Kapak Gibi bişey var oraya açtık be orda Kod var o kodu sensöre Yolladık be Bumm kapandı Yine Denedik Olmadı Bnde Onu Diyorum 1 sende Sitemi Degiştirlermi ?

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
https://www.youtube.com/watch?v=NKrKiHbWj2E Bu video İlk cıktı Zaman Benim knkdim Konuşuk Buluşuk anlatdı bana tami 2015 de oldu bu olay Biz Girdik Bizim mahhaleye Ve kappatıtk Bi süre Sistem Otmatik Olarak Açtı ama bi sürelige kapattık o zmnlar lamba direginde Kapak Gibi bişey var oraya açtık be orda Kod var o kodu sensöre Yolladık be Bumm kapandı Yine Denedik Olmadı Bnde Onu Diyorum 1 sende Sitemi Degiştirlermi ?

1 günde değiştirirler.. Ben EPDK'ya videodan filan bahsetmeden sistemi anlatmıştım.. O arkadaşı da zekası için kutlamış, ama gene de ihbar edeceğimi söylemiştim. Saygılı, terbiyeli biri olduğu ve kesinlikle trafiğin olmadığı yerlerde bunu yaptığı için video hakkında hiç bir şey anlatmamıştım.

Önceki yorumumda bahsettiğim zeki arkadaşlar bunlardı. Yani birinci ihtimal o bölgede SCADA sistemine geçildi, artık gerçek bir uzaktan kontrol var, ikinci ihtimal sadece bu yeteneği benim ihbarım sebebiyle veya başka bir sebepten kapattılar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.