Çözüldü Son Konum Neden Silindi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

srhtgvn

Uzman üye
5 Ocak 2016
1,158
0
16
az önce konu açtım. hiç birşey söylenmeden konu kayboldu kim konuyu sildi. cevap alabilirmiyim acil. zannedersem aramızda da baya sıkıntılı kişiler var.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Dudu Peri

Uzman üye
9 Ara 2017
1,215
0
Sin.
Daha Geçen Gün Bize İslamı Öven Kudüs Kitabı Dağıtıldı Ancak Diğer Dinleri Aşağlıyordu Hristiyanlığa Salakça Bir Din Diyordu Ve O Kitabı Devlet Dağıttı Bize Benim Düşünceme Göre O Siteye Bişey Olmaz

Ki Dini Özgürlük Var Türkiyede (Tam Olmasada)

srhtgvn

Uzman üye
5 Ocak 2016
1,158
0
16
kişisel istek yasak olduğu için silindi

Ben 29 yaşında birisiyim. Öylesine girip paylaşmak istedim. konuyu silmenle şok oldum...

Sence İSLAMİ bir durumu bildirmem benim kişisel isteğim veya şahsi meselem mi. yoksa sende de bir antiİSLAM sempatizanlığımı var. Düşünceni yansıtıp üyelerin görebileceği kalitede birisindir umarım. konuyu silmeden cevaplarsın İNŞ...

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Ben 29 yaşında birisiyim. Öylesine girip paylaşmak istedim. konuyu silmenle şok oldum...

Sence İSLAMİ bir durumu bildirmem benim kişisel isteğim veya şahsi meselem mi. yoksa sende de bir antiİSLAM sempatizanlığımı var. Düşünceni yansıtıp üyelerin görebileceği kalitede birisindir umarım. konuyu silmeden cevaplarsın İNŞ...

kaç yaşında olursan ol bu beni ilgilendirmez

siteye göz attım normal bir site

illa gel hristiyan ol demiyor

instagram gibi büyük çaplı medyada binlerce ateizm sayfaları mevcut

hangi birini şikayet edeceksin?

sen buraya gelip hristiyan sitesini şikayet edin dedin diye müslüman oldun ama benim inancımı sorgusuz sualsiz hiçe saydın

bu forumda hristiyan var müslüman var ateisti var deisti var

var

herkes özgürdür

madem senin bu yaptığın doğru o zaman hristiyan bir üye gelip müslüman siteleri şikayet edin diye konu açsın

Dudu Peri

Uzman üye
9 Ara 2017
1,215
0
Sin.

Senin Müslüman Olduğun Gibi Bizim Gibi Hristiyan Ateist Ve Benzeri İnanışa Sahip Olanlarda Var

srhtgvn

Uzman üye
5 Ocak 2016
1,158
0
16
kaç yaşında olursan ol bu beni ilgilendirmez

siteye göz attım normal bir site

illa gel hristiyan ol demiyor

instagram gibi büyük çaplı medyada binlerce ateizm sayfaları mevcut

hangi birini şikayet edeceksin?

sen buraya gelip hristiyan sitesini şikayet edin dedin diye müslüman oldun ama benim inancımı sorgusuz sualsiz hiçe saydın

bu forumda hristiyan var müslüman var ateisti var deisti var

var

herkes özgürdür

madem senin bu yaptığın doğru o zaman hristiyan bir üye gelip müslüman siteleri şikayet edin diye konu açsın

Harbinden şoktayım Allah sizi ıslah etsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.