Son wallpaper THT Kali Linux

19 Nis 2015
75
0
THT Logo ve Wallpaper Çalışması

THT Logo ve Wallpaper Çalışması Kali Linux Türkiye :RpS_thumbup:(Logo Tasarımı ve Çizimi Tamamen bana aittir.)
THT Kali Linux Önceki Tasarımlar:
rZa2YB.jpg

Son düzenleme:

GenZ

Uzman üye
5 Haz 2015
1,916
13
Gördüğüm wallpaperların en iyilerinden birtanesi astım başarıların daim olsun.

TrTorium

Uzman üye
29 Ağu 2015
1,455
0
uid=0(root)
Tek Kötü Yanı İmzanın Yeri Olmuş Mecburi Olmasa Hatta İmza Bile Kötü :)

Onun Dışında Gayet Güzel Düşünülmüş Bir Tasarım

19 Nis 2015
75
0
Sağolun çok Teşekkür ederim değerli yorumlarınız için...

Tek Kötü Yanı İmzanın Yeri Olmuş Mecburi Olmasa Hatta İmza Bile Kötü :)

Onun Dışında Gayet Güzel Düşünülmüş Bir Tasarım

Kardeşim sadece THT de değil pek çok yerde tasarımlarım var. İmzayı tasarımın içine yerleştirmeyi tercih ediyorum çünkü emek hırsızlığı tasarımın kopyalanması gibi durumlar çokça oluyor(Yaşanmışlık). İmzanın Logoya yakın olması belki çok büyük bir önlem değil ama işi bir nebze zorlaştırıyor diyebilirim.:RpS_biggrin: Normalde wallpaperlarda çok önem vermiyorum ama bu tamamen vektörel çizim yani biraz emek var. Tasarımın imzasız hali bende mevcut istersen özelden gönderebilirim.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.