Sona erdi ! // THT 23 Nisan Grafik Tasarım yarışması

Shift-TR®

Özel Üye
27 May 2012
2,834
0
arkadaşlar biz 23 nisan temalı bir grafik tasarım yarışması düzenlemiştik.
THT 23 nisan grafik tasarım yarışması konu

beklediğim katılımın gerçekleştiği söylenemez, yalnız gözüme çarpan tasarımlar oldu elbet.
benimki niye seçilmedi gibi triplere girmeye hiç lüzum yok :) sadece en iyisini seçiyoruz, sizinkinin kötü olduğundan değil
ÇALIŞMALAR ;

'AdreNaLin
3D1R50.jpg

--

copic

RYb6A7.jpg

--

duman05
pgmYAr.jpg

-

fayso

kk1YQq.jpg

--

flameless

8g9Evn.png

--

Germiyan'
DM8kbo.png

--

IEAIMOSTW4NT3D
j5vYOL.png

--
REUS
2gYQ32.jpg

--
SiDen

BMR9QM.jpg

ZDA1BV.jpg

--

stokw
VVgynv.jpg

--
Thought
n75G6M.jpg

--
Whisber

vEQo24.png

--
Zipka
1y2nWN.jpg

Katılan tüm arkadaşlara teker teker teşekkür ederim. Elleriniz dert görmesin :)

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyor, geleceğimizi emanet ettiğimiz çocuklarımıza sağlıklı mutlu bir gelecek diliyoruz.

Son düzenleme:

Shift-TR®

Özel Üye
27 May 2012
2,834
0
üyelerden seçmeye çalıştık fakat açık ara Zipka'nınki 1.liği zorluyor.
gayet şık bir 3D tasarım.
bu nedenle birinci olan tasarımımız ;

1y2nWN.jpg

Teşekkür ederiz

K4RDAN4DAM

Uzman üye
22 Mar 2015
1,675
5
YOK
Ben Yarısma oldugunu Bilseydim İnan 10 D yapardım :D

1. Arkadasın çalısmasını bende begendım yerınde karar vermışsin

İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.