(soru) Boynuzlu böcek satış

sagas12

Yeni üye
1 Eyl 2011
32
0
İSTANBUL
Konu doğru yerde mi bilemedim deep soru- cevap kısmı bulamadım ...

Boynuzlu böcek Satım-Alım ile ilgili bir portal falan var mı bildiğiniz nerelere başvurabilirim ?

38692540_1802190213200442_5087891286170533888_n.jpg

Hasqer

Uzman üye
27 Haz 2016
1,197
7
Karıncı Çiftliğim Ve Böcek Adam Gibi Kanallara bakabilirsin oralarda yardımcı olurlar bunlar youtube kanalları

At4k

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,867
0
Manisa
aslında fiyatı 90 ila 200 $ arasındaymış 90 bin dolar muhabbetleri biraz latife sanırım :)
yurt dışı bağlantısı bulsam güzellerinden alacağım belki üretip satabilirim
Oturduğum memlekette Görmüştüm bi kaç tane Ancak onu Yetiştirmek Ayrı Bi dert vb satması İçin Bulunabilir İllaki :D

sagas12

Yeni üye
1 Eyl 2011
32
0
İSTANBUL
Oooo gerçekten çok hoş görünüşü var.
Bulabilirsen üretip satabilirsin.
Benimde böyle evde bakımını yapıp, üretip, satabileceğim canlılara merakım var ancak evdekiler 4 km uzaktan böcek görünce bağıran insanlar.
O yüzden besleyemiyorum... :uzgun1

Farklı canlılarla uğraşmak bambaşka bir şey hele ki severek ilgi gösteriyorsan :)

Tipi çok komik ya 😂
Farklı türleride var çok karizmatikler bence :D
adı boynuzlu böcek deil gergedan böceği çok güzel böcek ama benim daha çok güvercinlerre merakım var

Boynuzlu dendiğinde daha çok akla geldiğinden öyle tabir ettim :)

Adı gergedan böceği.
Evcil bir hayvan değil olmaz bence.

Boynuzlu dendiğinde daha çok akla geliyor diye o tabiri kullanmıştım :)
Doğaya uygun camekan toprak zeminli kurumuş küflü yapraklarla zengileştirmeyi planlıyorum aslında bir pazarını bulsam :)

Volkswagen Polo ile takas olur mu

umarım oluyordur :D

Oturduğum memlekette Görmüştüm bi kaç tane Ancak onu Yetiştirmek Ayrı Bi dert vb satması İçin Bulunabilir İllaki :D

tarlalardan toplayıp satarak neslini tehlikeye sokmaktansa üretimine girişmek istiyorum bu yüzden :D ama asıl kaliteli olanlar yurt dışında pazarı orada olduğu için fakat bir kanal bulamadım ulaşmak için :(

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.