Sorun Büyük.

Karotis

Üye
30 Haz 2015
98
0
32 GB'lık Kingston SD kartım var. İçinde Bir Sürü Görüntü Vardı Bilgisayara Aktarmak İçin Taktım ve Bütün Görüntüler Gidip Yerine Uzantısı olmayan 1 tane dosya geldi fakat kartın içi dolu gözüküyor. Görüntüleri nasıl getirebilirim bu benim için gerçekten çok önemli.

Karotis

Üye
30 Haz 2015
98
0
Bilgisayar Virüslü değil. Yeni aldım ve internetle bağlantısı bile yok ayrıca hiçbir şey indirmedim yüklemedim içine sadece sd karttan video atıyorum.

osmansertbasar

Katılımcı Üye
12 Tem 2009
991
1
Bu tarz bir virüsle defalarca karşılaştım ve gördüğüm kadarı ile sadece bu virüsler dosyanı gizli hale getiriyor yapman gereken Windows ayarlarından gizli dosyaları görünür hale getirmen bunun dışında sistem dosyalarını göster gibi bir seçenek daha olacak onu da aktif et muhtemelen gizli klasör olarak görebileceksin dosyalarını. Yada arkadaşların dediği gibi winrar ile flash ı göster genelde onda da dosyaları görebiliyorsun...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.