Sorun Nedir ? Pc açılmıyor.

GoRqi

Üye
17 Ara 2012
241
0
Bugün pc yi formatladim ve birkac saat kullandiktan sonra cpu fanın sesi gittikce artmaya basladi sicakliga baktim 40-45° arası. Kapattim dinlendirdim biraz.actim tekrar yine aynı pc yüke girdikce fan ötmeye başlıyo.ses iyice artinca pc kapatip bi fan ekliyim dedim...ki demeye kalmadan mavi ekran geldi (Hata kodunu göremedim) .pc kapandi.diger faninda kablosunu takip Çalıştırdım simdi pc çalışıyo seri bi şekilde anakart ekranina yani bios yerine geliyo iste seceneklerin oldugu ekrana.orda yavasliyo yani misal f11 boot ayarlarina tikliyom 10 dk sonra geliyo vs. Henüz masaüstüne kdr gelemedim. Sorun ne olabilir yardimlarinizi bekkiyorum.
Sistem
Amd fx 8350 islemci
Asrock fatal1ty 979 anakart
Hdd den olabilir mi zaten cook eski 5 6 yildir kullandigim bi 160lik hdd.

KCrypt

Katılımcı Üye
20 Kas 2015
347
0
Göklerden
Biostan boot yapabiliyorsan bir format at harddiskten olduğu sanmam işlemci ısınıyorsa bir virüs olabilir işlemciyi %100 kullanan ve başlangıcta aktif olup önyüklemeyi etkileyen bir formatla işlemcinin termal macununu değiştir geçmezse bakarız.

GoRqi

Üye
17 Ara 2012
241
0
Hdd kablosunu baska slota taktim düzeldi suan açıldı pc.lakin bu işlemci neden bu kadar cabuk ısınıyor dedigim gibi pc bugun formatladim. Yukledigim ise sadece Sql server 2008 ve c# 2010

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.